Henüz Puan Verilmedi

Yok Böyle Dans, Wrecking Crew Orchestra:

Işıklı dans kıyafetleri ile sahnede bambaşka bir dans gösterisi sunan Wrecking Crew Orchestra adlı Japon dans grubu teknoloji ile dansı birleştiriyor. Yok böyle dans dedirten bu eşsiz gösteri, izleyenleri büyülüyor. Dansçılar üzerilerine giydikleri parlak dans kıyafetleri ile sahnede muhteşem bir gösteri sergiliyor. Dansçıların üzerilerine giymiş oldukları kostümlerde yaklaşık 30 metre uzunluğunda renkli bir ışıldak kullanılıyor.

Wrecking Crew Orchestra dans grubunda görev alan dansçılar özel tasarım bu kıyafetleri ile izleyenlere ışıklı bir dans resitali sunuyor. Özel olarak tasarlanmış bu kıyafetlerdeki ışık sistemi kablosuz olarak uzaktan kontrol edilebilen bir teknoloji içeriyor.Tron Efsanesi (Tron Legacy) adlı filmden esinlenerek yaratılan bu eşsiz dans gösterisiyle tüm dünyanın ilgisini çeken grubun YouTube üzerinde paylaşılan videoları da izlenme rekorları kırıyor.

Tron Efsanesi (Tron Legacy):

Walt Disney‘in 1982 senesinde yapılan Tron adlı filmin devamı olarak yapılan bu film 2010 senesinde gösterime girmiştir. ABD yapımı bu bilim kurgu sinemasının yönetmeni Joseph Kosinski‘dir. Yönetmenin ilk filmi olan bu başarılı bilim kurgu, gösterime girdiği dönemde sinema severlerin oldukça ilgisini çekmişti.

Wrecking Crew Orchestra isimli dans grubu resmi web sayfası.

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)