Henüz Puan Verilmedi

Microsoft Band 2 İncelemesi

Microsoft Band 2, ABD’de Ekim 2015 sonunda satışa sunuldu. Microsoft‘un giyilebilir teknoloji pazarındaki ürünlerinden biri olan Band 2, yepyeni özellikleri ile karşımızda. Sporcuların gözdesi olan yeni akıllı bileklik TPSiV (Thermal plastic elastomer silicone vulcanate) denen bir malzemeden üretildi. Eski Microsoft Band‘a göre daha büyük bir ekrana sahip olan yeni cihaz, 320 x 128 piksellik kavisli AMOLED ekran ile karşımıza çıkıyor. Corning Gorilla Glass 3 ile güçlendirilen Microsoft Band 2, daha zorlu şartlarda kullanıma hazır gibi gözüküyor. Cihazın sahip olduğu sensörler aşağıda listelenmiştir. Sayfamızda yayınlan Microsoft Band 2 inceleme videosu ile ürün hakkında derinlemesine bilgi sahibi olmanız mümkündür. Akıllı bilekliğin detaylı teknik özellikleri ve satış fiyatı ile ilgili bilgiler ilerleyen satırlarda yer almaktadır.

microsoft band 2, yeni, teknik özellikleri, inceleme videosu, satış fiyatı, kullanıcı yorumları, BilgiVersin.com

Yeni Microsoft Band 2

Yeni Microsoft Band 2 Teknik Özellikleri

  • Malzeme: Termal plastik elastomer silikon vulkanat (TPSiV)
  • Ekran: 12.8mm x 32mm Kavisli AMOLED ekran, 320 x 128 piksel, Corning Gorilla Glass 3
  • Pil: Li-polymer, Normal kullanım 48 saat (GPS kullanımı bu süreyi kısaltıyor)
  • Sensörler: Optik kalp atış hızı, 3 eksenli akselerometre, Gyrometer, GPS, Ortam ışığı sensörü, Cilt sıcaklık sensörü, UV sensörü, Kapasitif sensör, Galvanik deri tepkisi, Mikrofon, Barometre
  • Bağlantı: Bluetooth 4.0 LE
  • Destek: Windows Phone 8.1 ve üstü, iPhone 5, 5C, 5S, 6, 6 Plus (iOS 8.1.2 veya üstü), Android 4.4 veya üstü telefonlar (Bluetooth destekli)
  • Max. Çalışma Yüksekliği: -300m den +4877m’ye kadar

Yeni Microsoft Band 2 Fiyatı

Microsoft Band 2 fiyatı ile ilgili yaptığımız incelemede ürünün ABD’de 250 dolardan satışa sunulduğu görülmektedir. Yakın bir zamanda ürünün Türkiye‘de online satış sitelerinde (hepsiburada, n11, gittigidiyor, vb.) ve elektronik marketlerde (teknosa, bimeks, vatan, gold, media markt, vb.) satışa sunulması beklenmektedir.

Microsoft Band 2, teknik özellikleri ve satış fiyatı ile ilgili fikirlerinizi ve bizlerle paylaşmak istediğiniz hususları aşağıda yer alan formu kullanarak iletebilirsiniz. Kullanıcı yorumları değerlendirildikten sonra onaylanarak sayfamızda yayınlanmaktadır.

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)

Siz de bir yorum yapabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.