Henüz Puan Verilmedi

Yeni Apple TV Fiyatı Ne Kadar?

Yeni Apple TV fiyatı nihayet belli oldu. 9 Eylül 2015’de tanıtımı yapılan yeni Apple TV Türkiye satış fiyatı açıklandı. Türkiye pazarına en düşük 603 TL’lik (32 GB ‘lık modelin havale ile satış fiyatı) fiyat etiketi ile giriş yapan yeni nesil TV donanımı taksitle satın almak için  629 TL ödemeniz gerekiyor. Yalnız bu fiyata HDMI kablo dahil değil ne yazık ki. Orjinal Apple HDMI kablosu satın almak isteyenler bu fiyata 69 TL ilave etmesi gerekiyor. HDMI kablosunun uzunluğu 1.8 m olarak belirtilmiş. 64 GB’lık modeli satın almak isteyen kullanıcılar ise 795 TL havale, 829 TL taksitli fiyatı ödemek durumunda. Yeni Apple TV fiyatını eski modeli ile kıyasladığımızda iki kata yakın bir fiyat farkı olduğu görülüyor.

Yeni Apple TV fiyatı ve satın alma hususları ile ilgili Apple Store resmi web sitesi açıklaması

Yeni Apple TV Kutu İçeriği Nasıl?

Yeni Apple TV satın alan kullanıcılar nasıl bir kutu ile karşılaşacak? Merak edilen bir diğer konuda bu. Yeni cihazı satın alan kullanıcılar bir ana cihaz, güç kablosu ve Lightning USB kablosu ile karşılaşıyor. Yukarıda da belirttiğimiz gibi kutudan HDMI kablosu çıkmıyor. Kabloyu ayrı olarak satın almanız gerekiyor. İsterseniz mevcut HDMI kablonuzu kullanabileceğiniz gibi isterseniz 69 TL daha ödeyerek orjinal Apple HDMI kablosu da satın alabilirsiniz. Sayfanın üst bölümünde kutu içeriği ve cihazın incelemesini içeren bir video paylaşılmış olup, bu videoyu izleyerek cihaz ve özellikleri ile ilgili derinlemesine bilgi sahibi olabilirsiniz. Apple Store üzerinden ürünü satın alanlar Kasım 2015 tarihinden itibaren cihazlarını teslim alabilecek. Resmi web sitesinde yapılan açıklamaya göre cihazlar ilk etapta ücretsiz kargo seçeneği ile alıcılara ulaştırılacak.

Yeni Apple TV özellikleri hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için sitemizde yer alan inceleme sayfasına göz atabilirsiniz. Konuyla ilgili merak ettiğiniz hususları ve fikirlerinizi bize iletebilirsiniz. Bunun için sayfanın altında yer alan yorum formunu kullanabilirsiniz. Kullanıcı yorumları değerlendirildikten sonra onaylanarak sayfamızda yayınlanmaktadır.

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)

Siz de bir yorum yapabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.