Henüz Puan Verilmedi

Warcraft Filmi Fragmanı İzle

Warcraft filminin fragmanı YouTube‘da yayınlandı. Dünyanın en popüler bilgisayar ve konsol oyunlarından biri olan Warcraftın filmine ilişkin video görüntüsü 15 saniye sürüyor. Gelen haberlere göre daha uzun olacağı söylenen yeni fragman 6 Kasım 2015 Cuma günü yayınlanacak. Fragmanı izlemek isteyen ziyaretçilerimiz yukarıda yer alan videoya göz atabilir.

Warcraft Ne Zaman Gösterime Girecek?

Fragmanı yayınlanaan Warcraft filmi 10 Haziran 2016’da gösterime girecek. Filmin hikayesi hayali bir gezegende geçiyor ve Orc’lar ile insanlar arasında geçen mücadeleyi konu alıyor. 1994 senesinde ilk defa satışa sunulan oyun şimdilerde yayınlanan yeni fragmanı ile tekrar gündeme gelmeye hazırlanıyor. 2016 yazının ilk aylarında gösterime girecek olan bu fantastik filmin ülkemizde de ilgi ile izleneceği tahmin ediliyor. Filmin Türkiye’de ne zaman gösterime gireceğine ilişkin net bir bilgi henüz paylaşılmış değil.

Warcraft filmi fragmanı ve diğer hususlarla ilgili detaylı bilgi almak için resmi web sitesine göz atabilirsiniz. Konuyla ilgili görüşlerinizi ve sorularınızı altta yer alan yorum formunu kullanarak bizlere iletebilirsiniz. Kullanıcı yorumları değerlendirildikten sonra onaylanarak sayfamızda yayınlanmaktadır.

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)

Siz de bir yorum yapabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.