Henüz Puan Verilmedi

Sırt Çantasına Sığan 3 Kiloluk Araba, WalkCar:

WalkCar isimli sırt çantasına sığacak kadar küçük ve sadece 3 kilo ağırlığında bir araba üretildi. Japon mühendisler tarafından geliştirilen bu ilginç arabayı Cocoa Motors adlı bir şirket üretiyor. Bir dizüstü bilgisayar büyüklüğündeki araç arabadan çok küçük bir kaykayı andırıyor. Trafik ve park sorununun giderek içinden çıkılmaz bir hal aldığı dünyada, böylesine ilginç bir araç çözüm olur mu? hep birlikte göreceğiz. Bir çantaya sığacak kadar küçük 3 kg. ağırlığındaki WalkCar isimli araba hakkında derinlemesine bilgi sahibi olmak için sayfamızda yayınlanan videoları ve aşağıdaki detaylı teknik özellikleri inceleyebilirsiniz.

walkcar, 3 kilo ağırlığında çantaya sığan araba, teknik özellikleri, satış fiyatı, satış tarihi, tanıtım videosu, bilgiversin.com

WalkCar

WalkCar’ın Teknik Özellikleri Nasıl?

WalkCar adlı minik araba ile ilgili teknik özellikler aşağıda listelenmiştir:

  • Ağırlık: 3 Kg.
  • Üretim Malzemesi: Alüminyum gövde
  • Max. Hız: Saatte 10 km.
  • Menzil: Tam şarjla 12 km.
  • Max. Taşıma Kapasitesi: En fazla 120 kg. taşıyor

WalkCar Satış Fiyatı ve Satışa Sunulacağı Tarih Nedir?

WalkCar adlı 3 kg. lık araba‘nın 2016 yılı baharında satışa sunulması bekleniyor. Gelen bilgilere göre bu minik araç yaklaşık olarak 800 dolardan satışa sunulacak. Aracın üzerine çıktığınızda otomatik olarak çalışmaya başlıyor ve sürücünün ağırlığını verdiği yöne doğru hareket ediyor. Kaykaya benzeyen bu minik elektrikli araç bir Lityun Ion pille çalışıyor.

Sırt çantasına sığacak kadar küçük olan 3 kg.’lık WalkCar, sizce park sorununa çözüm olacak bir ulaşım çözümü olarak yerini alabilecek mi? Konu hakkındaki düşüncelerinizi ve merak ettiğiniz hususları bizlerle paylaşabilirsiniz. Bunun için sayfanın hemen altında yer alan yorum formunu kullanabilirsiniz. Kullanıcı yorumları değerlendirildikten sonra onaylanarak sayfamızda yayınlanmaktadır.

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)

Siz de bir yorum yapabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.