Vestel Venüs V3 5580 Yorumları Nasıl?
Henüz Puan Verilmedi

Vestel Venüs V3 5580 Yorumları

Vestel Venüs V3 5580 yorumları ile karşınızdayız. Yaklaşık 780 TL fiyat etiketi ile satışa sunulan Vestel‘in yeni Venüs telefonu hakkındaki tüm yorumları sizlerin dikkatine sunacağız. Bu ürünle alakalı yazılı yorumlar sayfanın altında yer almaktadır. Sizler de altta yer alan bu yorumlara katkı sağlayabilirsiniz. Web sayfamızda Vestel 5580 hakkında hazırlanmış kutu açılım ve inceleme videosunu sizlere sunuyoruz. Sayfamızdaki videoda yer alan hususlara göz atarak cihazla ilgili detaylı değerlendirme yapabilirsiniz. Akıllı telefon ile ilgili değerlendirmelerinizi sayfanın altında bulunan yorum formunu kullanarak bize ulaştırınız. Böylelikle kullanıcı yorumlarına siz de katkı sağlayabilirsiniz.

5580 Yorumları Nasıl?

Vestel 5580 yorumları incelendiğinde yerli tasarım ve üretim konusunun ön plana çıktığını görüyoruz. Plastik malzemeden oluşan yeni akıllı telefon hesaplı ve mütevazi bir ürün görüntüsü veriyor. Ürünün kutu içeriğine göz attığımızda silikon kılıf ve ekran koruyucu film olmadığını görüyoruz. Kutuda şarj cihazı ve kablosu, kulaklık seti, kullanım kılavuzu, telefon ve batarya yer almaktadır. Telefonda chipset olarak MediaTek MT6753 tercih edilmiş. Telefon 8 çekirdekli 1.3 GHz ARM Cortex-A53 işlemci ile donatılmış. 5.5 inç’lik IPS LCD ekrana sahip olan telefonda çizilmeye karşı cam bulunmuyor. 3 GB RAM ve 16 GB dahili depolama ile ürün giriş segmentinde bir cihaz olduğunu gösteriyor. Bir de kamera performansına yakından bakalım. Telefonda ön kamera olarak 5 MP bir kamera yer alıyor. Ana kamera olarak ise 16 Mega Piksel’lik bir kamera bulunuyor. Cihazda LTE Cat.4 desteği bulunuyor. Böylece bu akıllı telefon ile 150/50 Mbps hızında 4.5G mobil internet bağlantısı yapabilirsiniz.

5580 yorumlarına siz de katkı sağlamak ister misiniz? Siz de bu telefon hakkında değerlendirme yapmak isterseniz sayfanın altında yer alan yorum formunu kullanınız. Kullanıcı yorumları değerlendirilmesine müteakip sayfamızda yayınlanmaktadır. Vestel‘in yeni akıllı telefonun teknik özelliklerini yakından incelemek, cihazın piyasa fiyatı hakkında detaylı bilgi almak ve inceleme videolarına göz atmak için bu linki tıklayınız. Cihaz hakkında kullanıcıların yorumlarını görmek için sayfanın üst kısmında yer alan videoları izleyebilirsiniz.

AMP

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)

Siz de bir yorum yapabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.