Henüz Puan Verilmedi

Uluslararası Uzay İstasyonu’nu Canlı Yayında İzleyin, Üstelik HD Kalitesinde

Uluslararası Uzay İstasyonu (ISS-International Space Station) canlı izlemek için sayfamızı kullanabilirsiniz. Yukarıda yer alan video HD kalitesinde olup 7/24 canlı olarak izleyebilirsiniz. Canlı görüntülerde ses bulunmamaktadır. Dünyanın muhteşem görüntülerini Uluslararası Uzay İstasyonu’ndan canlı izlemek için yukarıda yer alan HD görüntüleri takip edebilirsiniz.

Yukarıda yer alan canlı video görüntüleri ile Uluslararası Uzay İstasyonu canlı yayınlarında kullanılan bir kanal olup mürettebat görevli iken, dünyadan muhteşem manzaralar paylaşılmaktadır. ISS (International Space Station) ile Operasyon Kontrol Merkezi arasındaki canlı bağlantılarda da bu kanal kullanılmaktadır. Dünyanın karanlık yüzeyinden geçiş yaparken görüntü siyah olabilmektedir.

Uluslararası Uzay İstasyonu canlı izlemek için kullanılan bu video kaynakları, ustream.tv adlı canlı video paylaşım sitesi üzerinden yayın yapmaktadır. Canlı yayın ile ilgili merak ettiğiniz konuları ve fikirlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Bunun için sayfanın altında yer alan yorum formunu kullanabilirsiniz. Kullanıcı yorumları değerlendirildikten sonra onaylanarak sayfamızda yayınlanmaktadır.

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)

Siz de bir yorum yapabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.