Ucuz Uçak Bileti
Henüz Puan Verilmedi

Ucuz uçak bileti nereden bulunur?

Seyahat planınız var ve ucuz uçak bileti arıyorsunuz. Örneğin İstanbul’dan Paris’e yada Roma’ya uçakla gitmek istiyorsunuz ve bunun için araştırma içerisindesiniz. Bu konuda kolayca size yardımcı olacak çevrenizde birçok kişi yada acente eminim vardır. Ancak bunun için aslında kimseye ihtiyacınız yok. Dünyanın birçok şehrine kolayca uçak bileti bulabileceğiniz online satış yapan bir sürü internet sitesi bulunmaktadır. Peki en uygun fiyat seçeneğini sunan ve güvenilir bir internet sitesini nereden bulabilirim diye düşünüyorsunuz.

Online Uçak Bileti Satışı Yapan Siteler:

bulucak.com

bulucak.com

Ben uçakla yolculuk yapmaya karar verdiğimde aklıma ilk gelen www.bulucak.com olmaktadır. Bu site yolculuk yapmak istediğiniz yöne göre size birçok havayolu şirketinin fiyatlarını tek liste halinde sunarak kolayca seçim yapabilmenizi sağlıyor. bulucak.com ilk açıldığında karşınıza çıkan sayfada yurtiçi uçuş noktaları ile ilgili sorgulama yapabiliyorsunuz.

Yurtdışı (Paris, Münih, Amsterdam, v.s.) Uçak Bileti Satışı Yapan Siteler:

Yurtdışı uçuşları için bilet almak istiyorsanız ve tek bir siteden sorgulama yapıp sonuca ulaşmak istiyorsanız  aerobilet.com.tr size ilaç gibi gelecektir. Örneğin İstanbul – Paris, İstanbul – Münih yada birçok destinasyon için bu siteyi kullanarak sizin için en uygun fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Türkiye’de faaliyet gösteren belli başlı hava yolu şirketleri web sayfaları:

Türk Hava Yolları: www.thy.com
Pegasus: www.flypgs.com
Atlasjet: www.atlasjet.com
Anadolu Jet: www.anadolujet.com
Onur Air: www.onurair.com
Sun Express: www.sunexpress.com

Yukarıdaki listede Türkiye’de faaliyet gösteren belli başlı havayolu şirketlerinin web site adreslerini bulabilirsiniz. Bu adresleri kullanarak gerek yurtiçi gerekse yurtdışı uçuşlar için uygun fiyatlara ucuz uçak bileti bulmanız sizin için oldukça kolay olacaktır. Tüm web sitelerinde online olarak sanal kredi kartınızı kullanarak kolaylıkla uçak bileti alabilirsiniz.

Uçak Bileti Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir:

Ucuz uçak bileti arayışına girdiniz ve size bu konuda çevrenizde yardım edecek kimse yoksa tabiki ilk işiniz arama motorlarına girerek bu yönde faaliyet gösteren sitelere yönelmek olacak. Bence bunu yapmak yerine yukarıda adreslerini verdiğim internet sitelerini kullanarak direk bilet almak en mantıklı yol olacaktır. Ama her nereden bilet alıyorsanız alın kesinlikle gerçek kredi kartı bilgilerinizi kullanmayın bunun yerine mutlaka sanal kart kullanmaya çalışın.

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)