Ücretsiz Müzik indirme Programı BearShare
Henüz Puan Verilmedi

BearShare İsimli Ücretsiz Müzik indirme Programı Hakkında Merak Ettikleriniz:

Çok sayıda internet kullanıcısı tarafından tercih edilen ücretsiz müzik indirme programı aynı zamanda dosya paylaşımı yapabilen BearShare yasal yollardan müzik parçalarına ulaşmak isteyen kullanıcılar için önemli bir seçenek olarak ön plana çıkmaktadır. BearShare isimli bu ücretsiz müzik indirme programını kullanırken isterseniz dosyayı indirmeden de dinleme imkanına sahipsiniz.

Program kullanıcılar tarafından yapılan paylaşımlar ile işliyor. Yani programı bilgisayarınıza kurduktan sonra sizin seçeceğiniz bir klasöre paylaşım yetkisi vermiş oluyorsunuz. Ve bu sayede bu dizinde bulunan dosyalar diğer kullanıcılar tarafından kullanılabiliyor. Aynı yöntemle sizde programı kullanan diğer kullanıcıların paylaşım yetkisi verdiği dizinde bulunan dosyalara erişebiliyorsunuz.Programı kullanan kullanıcılar kendi arasında sohbet etme imkanına sahiptir.

BearShare Türkçe Arayüz

BearShare Türkçe Arayüz

Oldukça kolay ve basit bir arayüzü bulunan program kişiselleştirilebilir arayüzü ile kullanıcılar tarafından beğenilmektedir. Programı aile modunda kullanarak istenmeyen dosyaları engelleme şansına sahipsiniz. BearShare isimli bu ücretsiz müzik indirme programı kendi üzerinde birde medya oynatıcısı barındırmaktadır.

BearShare indirmek için programın resmi web sayfasını kullanabilirsiniz. Türkçe dil desteği de bulunan web sitesi, Türk kullanıcıların potansiyelini fark etmiş gibi gözüküyor. Bu arada indirilen dosyaların içerikleri konusunda kullanıcıların sorumluluğu bulunduğunu unutmamak lazım. Her ne kadar otomatik virüs kontrolü yapıldığı söylense de siz siz olun indirmiş olduğunuz dosyaları kendi virüs tarayıcınız ile kontrol etmeden sakın ola kullanmayın. Bu uyarıyı bu programa özel olarak algılamayıp tüm P2P indirme programları aracılığı ile indirmiş olduğunuz dosyalarda aynı yöntemi uygulamanızı tavsiye ederim.

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)