UberBoat İstanbul: Uber Deniz Ulaşımına El Attı
Henüz Puan Verilmedi

UberBoat İstanbul’da

UberBoat ile İstanbul‘da yeni bir ulaşım ağı oluşuyor. Bilindiği gibi Uber adlı online araç çağrı sistemi bir süredir Türkiye‘de faaliyetlerini sürdürmekteydi. Trafik kargaşası ile ünlü İstanbul‘da deniz ulaşımına da el atan Uber yeni hizmeti ile adından söz ettirecek gibi gözüküyor. Gelen haberlere göre deniz ulaşımına da el atan şirket bu hizmeti verebilmek için Navette ile işbirliği yapmış. Bakalım bu işbirliğinden nasıl bir sonuç çıkacak.

UberBoat İstanbul Tarifesi / Fiyatlar Nasıl Olacak?

UberBoat ile İstanbul‘da deniz ulaşımı hizmeti almak isteyen kullanıcılar, on kişiye varan yolcu kapasitesi bulunan tekneler ile seyahat edebilecek. Yolcuların ödeyecekleri ücretler hesaplanırken seyir süresi ve katedilecek mesafe baz alınacak. İnternette paylaşılan fiyat listesi incelendiğinde aşağıdaki gibi bir tarife karşımıza çıkıyor.

  • Ortaköy-Ataköy: 390 – 410 TL
  • Bebek-Reina: 100 – 115 TL
  • Ortaköy-Kuzguncuk: 50 – 60 TL
  • Bebek-Kandilli: 50 – 60 TL
  • Emirgan-Kanlıca: 50 – 60 TL

UberBoat‘u İstanbul‘lular sizce nasıl karşılar? Bu fiyat tarifesi deniz ulaşımı için sizce normal mi? Konu hakkındaki fikirlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Bunun için sayfamızın alt bölümünde yer alan yorum formunu kullanabilirsiniz. Kullanıcı yorumları değerlendirildikten sonra onaylanarak sayfamızda yayınlanmaktadır.

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)

Siz de bir yorum yapabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.