Twitter Neden Açılmıyor? Nasıl Giriş Yapabilirim?
Henüz Puan Verilmedi

Twitter Neden Açılmıyor? Çöktü mü? Erişim Yasağı mı Uygulanıyor?

Twitter neden açılmıyor? Sorusu bugün sosyal medya kullanıcılarının birbirlerine en çok sorduğu soru. Sosyal medyanın vazgeçilmez kalesi Twitter‘a erişmek isteyen kullanıcılar yukarıdaki ekranla karşı karşıya kaldı. Peki sorun teknik mi? Yoksa gizliden gizliye bir erişim yasağı mı uygulanıyor. Siteye girmek isteyen kullanıcılara yapılan açıklamaya bakılacak olursa, çökme nedeni teknik bir sebebe dayanıyor.

Teknik bir hata var. Fark ettiğin için teşekkürler, bunu yakında düzelteceğiz ve her şeyi eski haline getireceğiz.

Yukarıdaki açıklamayı kullanıcıları ile paylaşan sosyal medya devi. Bir süre hizmet veremeyecek. Bazı kaynaklarda sorunun sadece Türkiye’de yaşanmadığı bazı Avrupa ve Afrika ülkelerinde de benzer sorunlar yaşandığı duyuruldu.

Twitter Neden Açılmıyor? Nasıl Giriş Yapabilirim?

Twitter çöktü mü? Yoksa erişim yasağı mı uygulanıyor, bu beni ilgilendirmez nasıl giriş yapabilirim diye merak ediyorsanız şu yöntemi uygulamanızı tavsiye ederiz. Google Chrome tarayıcısı kullanan kişiler “Zenmate” adlı VPN eklentisini tarayıcılarına kurarlarsa sorunu aşabilirler. Bir VPN uygulaması olan bu eklenti ile konumunuzu Hong Kong olarak seçerseniz hesabınıza giriş yapabilirsiniz.

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)

Siz de bir yorum yapabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.