En Ucuz Tuşlu Telefon Modelleri ve Fiyatları
5/5 (1)

Tuşlu Telefon Modelleri

Tuşlu telefon, günümüzde hala kullanıcılar tarafından tercih ediliyor. Kimisi akıllı telefonların yüksek fiyatları nedeniyle kimisi ise sıradan bir telefondan başka hiç bir şeye ihtiyacı olmadığı için tuşlu telefon modellerini tercih ediyor. Peki hangi markalar hala tuşlu telefon üretiyor? En ucuz cep telefonu modeli hangisi ve fiyatı ne kadar? Aşağıda yer alan telefonlar Türkiye’de satışı halen devam etmekte olan 100 TL altında fiyat etiketine sahip tuşlu telefon modelleridir.

Nokia 1200 Tuşlu Telefon Özellikleri

Tuşlu telefon modelleri içinde Türkiye’de satışı halen devam etmekte olan Nokia 1200, kullanıcılar tarafından oldukça çok tercih edilen model olarak ön plana çıkmaktadır. Sebebi elbette ki oldukça hesaplı olan fiyatı. 102 x 44.1 x 17.5 mm. ebatlarındaki Nokia 1200 sadece 77 g. ağırlığında olup, grayscale bir ekranı bulunmaktadır. Sadece SMS atarım ve telefon görüşmesi yaparım diyorsanız bu tuşlu cep telefonu tam size göre demektir.

Tinmo X1 Tuşlu Telefon Özellikleri

Tuşlu telefon modelleri içinde fiyat açısında avantajlı bir diğer model ise Tinmo X1, çift SIM kart desteği de olan bu telefon 100 TL altı telefon arayanlar için birebir. 2.4″ ekranı olan tuşlu cep telefonu 0.3 MegaPiksel’lik bir VGA kameraya da sahip. Telefon 900/1800 MHz GSM bandında çalışmaktadır.

Pyramid M10 Tuşlu Telefon Özellikleri

Pyramid M10 yukarıdaki diğer iki tuşlu telefon modelinde olduğu gibi 100 TL altı fiyat etiketine sahip bir diğer ucuz cep telefonu modeli olup, 1.8″ lik bir renkli ekrana sahiptir. Telefonun kamerası bulunmamaktadır. 900 mAh’lik bir bataryaya sahip olan telefonun çift SIM kart desteği de bulunmaktadır.

Tuşlu Telefon Fiyatları

Tuşlu telefon fiyatları hakkında yaptığımız incelemede yukarıda özelliklerini paylaştığımız modellerin aşağıdaki fiyatlarla satışa sunulduğunu gördük;

  • Nokia 1200 fiyatı: 69 TL (n11.com en düşük KDV dahil satış fiyatı)
  • Tinmo X1 fiyatı: 79.90 TL (modbu.com ve teknolojikcarsi.com KDV dahil satış fiyatı)
  • Pyramid M10 fiyatı: 79.90 (turuncuelma.com KDV dahil satış fiyatı)

Tuşlu telefon modelleri elbette yukarıda sıraladığımız modeller ile sınırlı değil. Ancak bizler 100 TL altı fiyat etiketine sahip modelleri sizler için listeledik. Burada yer alan cep telefonu modelleri dışında başka önerileriniz var ise aşağıda yer alan yorum formunu kullanarak bizlere iletebilirsiniz.

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)

Bu yazı için 1 yorum var.

Siz de bir yorum yapabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.