Henüz Puan Verilmedi

Turkcell T60 AnTuTu Performans (Benchmark) Testi

Turkcell T60 AnTuTu performans (Benchmark) testi sonuçları, telefonun resmi tanıtımı yapıldıktan sonra merak edilmeye başladı. Bilindiği gibi Turkcell, bugüne kadar T serisi telefonları Çin’in dev mobil cihaz üreticisi ZTE‘den tedarik ediyordu. Şirket tanıtımını yapmış olduğu T60‘ı da yine ZTE‘den alacak. Yeni akıllı telefonun özellikleri derinlemesine incelendiğinde ZTE Blade S6 modeli ile büyük benzerlik gösterdiği hemen anlaşılıyor. Her ne kadar Turkcell T60 AnTuTu benchmark (performans) testi yapılmış olmasa da. Aynı teknik özelliklere sahip Blade S6 test sonuçları video paylaşım sitesi YouTube’da yayınlandı bile. Sayfamızın üst bölümünde yayınlanmış olan bu videoyu izleyerek yeni akıllı telefonun performansı ile ilgili değerlendirme yapma şansına sahip olabilirsiniz.

Turkcell T60 AnTuTu Benchmark Puanı

Turkcell T60 AnTuTu benchmark puanı ile ilgili olarak, Blade S6’nın test sonuçları referans olarak kullanıldığında yeni akıllı telefonun 30.654 puan aldığı görülüyor. Telefonun satışa sunulmasının ardından hazırlanacak olan yeni test sonuçlarının yayınlanması durumunda sayfamızda en kısa zamanda paylaşılacaktır.

Turkcell T60 performans (Benchmark) testi (AnTuTu) sonuçları ile ilgili fikirlerinizi ve merak ettiğiniz hususları bizlerle paylaşabilirsiniz. Bunun için sayfanın alt bölümünde yer alan yorum formunu kullanabilirsiniz. Kullanıcı yorumları değerlendirildikten sonra onaylanarak sayfamızda yayınlanmaktadır.

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)

Siz de bir yorum yapabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.