TRT 1 Mobil Canlı Olarak Nasıl İzlenir?
Henüz Puan Verilmedi

TRT 1 mobil canlı olarak izlemek için ne yapmanız gerekiyor? Android ve iOS cihazlarda yer alan web tarayıcılarda Flash desteği bulunmadığı için masaüstü web yayını yapan sitelerden canlı tv izlemek oldukça güç. Gelin mobil cihazlarda TRT 1 izlemenin yöntemlerini inceleyelim.

TRT 1 Mobil olarak canlı izlemek mümkün. Bunun 2 yöntemi var. Birincisi HTML5 destekli bir web sitesi üzerinden yapılan yayını izlemek, ikincisi ise akıllı telefona yükleyeceğiniz bir uygulama ile canlı yayın izlemek. Şimdi sizlere bu iki yöntemi de anlatacağız. Eğer akıllı telefonuma ekstra bir uygulama kurmadan TRT 1 canlı yayınını izlemek istiyorum diyenlerdenseniz altta paylaşmış olduğumuz linkte yer alan web sitesini kullanabilirsiniz. Bu en pratik ve en hızlı yöntemdir.

http://mobile.canlitvlive.tv/izle/trt-1.html

TRT 1 Mobil Canlı İzlemek için TRT Televizyon Uygulamasını Kullanabilirsiniz

TRT 1 Mobil canlı izlemek için akıllı telefonunuz yada tabletinize bir uygulama da kurabilirsiniz. Bu uygulama sayesinde TRT kanallarının tümünü mobil cihazınız ile izleyebilirsiniz. Samsung ve diğer markalı tüm Android cihazlara, Apple iPhone ve iPad’lere altta linklerini paylaştığımız uygulamayı yüklemeniz durumunda mobil TV izleme keyfine varabilirsiniz.

TRT 1 Mobil canlı izlemek için kullanmış olduğunuz cihaza uygun linki tıklayarak uygulamayı akıllı cihazınıza indirip yükleyebilirsiniz. Bu uygulama sayesinde istediğiniz herhangi bir TRT kanalını sadece birkaç tıklamayla cep telefonunuzdan yada tabletinizden kolaylıkla izleyebilirsiniz. Ancak izleyeceğiniz videonun internet kotanızdan bir hayli miktarı da götüreceğini unutmayın. Eğer yakınlarda bir Wi-Fi bağlantısı kurma şansınız varsa onu kullanmanızı tavsiye ederiz. Konuyla ilgili merak ettiğiniz hususları altta yer alan yorum formunu kullanarak bizlere iletebilirsiniz. Masaüstü yada dizüstü bilgisayarınızdan TRT 1 canlı izlemek için altta yer alan video penceresini kullanabilirsiniz. Ancak bu videoyu mobil cihazlarınızda izlemeniz ne yazık ki mümkün değil.

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)