Henüz Puan Verilmedi

Tesco Galaxy S6 Lansmanı için İngiltere’de Telefonu Canlı Yayında Uzaya Gönderecek

Tesco Galaxy S6 lansmanı için İngiltere‘de canlı yayın ile telefonu uzaya gönderiyor. Bu sıra dışı etkinlik için bir uzay balonu kullanacak olan Tesco, GoPro kameralar ile donatmış olduğu balonu canlı yayında tüm dünyaya izletecek. Bu sıra dışı lansmanı sizde takip etmek istiyorsanız  Samsung Galaxy S6‘nın uzay yolculuğunu yukarıda yer alan video ile canlı izleyin.

Samsung Galaxy S6 Uzaya Nereden Gönderilecek?

Tesco Galaxy S6‘yı uzaya göndermek için İngiltere‘de bulunan Peak District Milli Parkı’nı seçti. Galaxy S6 uzay yolculuğuna bir balon ile çıkacak ve yaklaşık olarak 32.5km yükselecek. Saatte 160 km hızla esecek rüzgara ve -57 derece soğuğa maruz kalacak telefonun akıbeti de merak konusu olacak. Galaxy S6 uzay yolculuğunu canlı izlemek için Türkiye saati ile 12:30’da bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz. Yukarıda yer alan geri sayımı takip ederek canlı yayın için kalan süreyi görmeniz mümkün. Bu etkinliği sosyal medyada #S6EdgeOfSpace etiketi ile takip edebilirsiniz. Tesco telefonu uzay yolculuğunun sonunda bir şanslıya hediye edecek.

Tesco Galaxy S6 canlı yayında uzay yolculuğu etkinliği ile ilgili fikirlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Bunun için sayfanın altında yer alan yorum formunu kullanabilirsiniz. Kullanıcı yorumları onaylandıktan sonra yayınlanmaktadır.

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)

Siz de bir yorum yapabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.