Henüz Puan Verilmedi

Steve Jobs’ın Hayatını Konu Alan 2. Filmin Fragmanı Yayınlandı

Steve Jobs, hayatını konu alan yeni filmin fragmanı Universal Pictures’ın resmi YouTube kanalında yayınlandı. Apple şirketinin kurucusu olan Steve Jobs, bilindiği gibi 2011 senesinde kanser sebebiyle yaşamını yitirmişti. Bu tarihten yaklaşık 2 sene sonra çekilen bir filmde Jobs‘ın hayatı beyaz perdeye taşınmıştı. 2014 senesinde başlayan 2.filmin çekimleri sonrasındaki ilk uzun fragman (trailer) ise geçtiğimiz günlerde yayınlandı. Kısa süre içinde milyonlarca kişi tarafından izlenen fragman, video paylaşım sitesi YouTube üzerinde izlenme rekoru kıracak gibi gözüküyor.

Steve Jobs’ın Hayatını Konu Alan Yeni Film Ne Zaman Gösterime Girecek?

Steve Jobs‘ın hayatını konu alan ve geçtiğimiz günlerde ilk uzun fragmanı yayınlanan yeni filmin çekimlerine 2014 senesinin sonlarında başlanmıştı. Yeni filmin senearyosunu Aaron Sorkin yazdı. Bu filmin senaryosu hazırlanırken Jobs’ın biyografisi baz alındı. Yeni filmde Apple şirketinin kurucusu Steve Jobs‘ı Michael Fassbender canlandırıyor. Filmde başka ünlü isimler de rol alıyor. Seth Rogen, Kate Winslet ve Katherine Waterston bunlardan bazıları. Jobs’ın hayatını anlatan bu yeni filmin 2015 yılı Ekim ayında gösterime girmesi bekleniyor.

Steve Jobs‘ın yaşamını anlatan bu yeni filmin ilk uzun fragmanı sayfamızda da paylaşılmıştır. 2 dakika 40 saniyelik bu uzun fragmanı izleyerek yeni film hakkındaki ilk izlenimlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Bunun için sayfanın hemen alt bölümünde yer alan yorum formunu kullanabilirsiniz. Kullanıcı yorumları değerlendirildikten sonra onaylanarak sayfamızda yayınlanmaktadır.

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)

Siz de bir yorum yapabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.