Henüz Puan Verilmedi

Star Wars Battlefront, Fragmanı Electronic Arts Tarafından Yayınlandı

Star Wars Battlefront fragmanı (trailer) 17 Nis 2015 tarihinde EAStarWars adlı YouTube kanalında yayınlandı.  Xbox One, PlayStation 4, ve PC sürümü için geri sayımın halen devam ettiği şu günlerde oyun severlerin merakla beklediği Star Wars Battlefront adlı oyunun fragmanı kısa süre içinde milyonlarca defa izlendi. Sayfamızda yayınlanan fragmanı izleyerek yeni oyun ile ilgili fikirlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Star Wars Battlefront Ne Zaman Çıkacak?

Star Wars Battlefront‘un fragmanı yayınlandıktan sonra bu efsanevi oyunun meraklıları ne zaman satışa sunulacağını sormaya başladı. Gelen bilgilere göre 17 Kasım 2015 tarihinde efsane oyun raflardaki yerini alacak. Oyunun satış fiyatı ile ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Ancak yayınlanan fragmanı izleyenler yeni oyunun satışa sunulmasını dört gözle beklemeye başladı bile.

Star Wars Battlefront fragmanı ve oyun ile ilgili merak ettiğiniz hususları ve fikirlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Bunun için sayfanın alt bölümünde yer alan yorum formunu kullanabilirsiniz. Kullanıcı yorumları değerlendirildikten sonra onaylanarak sayfamızda yayınlanmaktadır.

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)

Siz de bir yorum yapabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.