Sony Xperia Z5, IFA / Berlin Etkinliğine Damgasını Vuracak
Henüz Puan Verilmedi

Sony Xperia Z5, Berlin’de Görücüye Çıkacak

Sony Xperia Z5, Berlin’de 4 Eylül’de başlayacak IFA’da (Uluslararası Tüketici Elektronik Ürünleri Fuarı) görücüye çıkacak. SONY, IFA’da 3 farklı modelle gövde gösterisi yapmaya hazırlanıyor. Sızan bilgilere göre modellerin isimleri Xperia Z5Z5 Compact ve Z5 Premium (veya Z5 Plus, Z5+) olacak. Her üç telefon modelinde de 23 Mega Piksel’lik ana kemara kullanılması bekleniyor. Ana kamerada, 1/2.2″ sensör, f / 1.8 diyafram, gelişmiş oto focus ve optik görüntü sabitleme özellikleri de olacak. Premium yada Plus model adı ile satışa sunulacak ürünün 5.5 inç’lik bir  4K ekranı olması bekleniyor. Ayrıca SONY Xperia Z5+‘a ait olduğu iddia edilen fotoğraflar da internette paylaşıldı. Sayfamızdan bu fotoğraflara ulaşabilirsiniz.

z5, premium, plus

Sony Xperia Z5 Ne Zaman Çıkacak?

Sony Xperia Z5 fiyatı ile ilgili henüz bir açıklama yapılmamış olup, söylentilere göre yeni akıllı telefon 4 Eylül’de Berlin’de başlayacak olan IFA (Uluslararası Tüketici Elektronik Ürünleri Fuarı) fuarından sonra satışa sunulacak.

Sony Xperia Z5‘in internete sızan özellikleri ile ilgili merak ettiğiniz hususları ve fikirlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Bunun için sayfanın alt bölümünde yer alan yorum formunu kullanabilirsiniz. Kullanıcı yorumları değerlendirildikten sonra onaylanarak sayfamızda yayınlanmaktadır.

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)

Siz de bir yorum yapabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.