Henüz Puan Verilmedi

Sony LED Ampül ve Bluetooth Hoparlörü Tek Üründe Birleştirdi

Sony, LED ampül ve Bluetooth hoparlör teknolojisini tek bir üründe birleştirdi ve adına LED Bulb Speaker dedi. Bilindiği gibi uzaktan kontrol edilebilen aydınlatma ürünleri ve Bluetooth ses teknolojileri hayatımıza zaten girmişti. Bu iki teknolojiyi bir araya getiren Sony yepyeni bir ürünle karşımıza çıkıyor. Yayınlanan tanıtım videosunda şirket yeni ürününü oldukça güzel bir şekilde anlatıyor. Müziğin ve ışığın birlikteliği tanıtım videosunda çok hoş bir şekilde vurgulanmış.

Sony’nin LED Ampül ve Bluetooth Hoparlörü Birleştiren Ürünü LED Bulb Speaker’ın Özellikleri

Sony tarafından geliştirilen ve LED Bulb Speaker adı ile tanıtılan, LED ampül ve Bluetooth hoparlör karşımı ürün 360 ​​lümen’lik bir aydınlatma gücüne sahip. Akıllı telefonlara yüklenebilen yazılım ile uzaktan kontrol edilebilen ürün ilk olarak Japonya’da satışa sunulacak. Ürünün fiyatı ile ilgili olarak yapılan açıklamalara baktığımızda $199 gibi bir rakam karşımıza çıkıyor. Ancak kullanıcıların böyle bir rakamı nasıl karşılayacağı merak konusu. 23 Mayıs 2015 tarihinde raflardaki yerini alacak olan LED ampül ve Bluetooth hoparlör karışımı LED Bulb Speaker‘ın Türkiye‘de ne zaman satışa sunulacağı henüz belli değil.

Sony‘nin LED ampül ve Bluetooth hoparlörü (LED Bulb Speaker) birleştirerek ortaya çıkardığı bu yeni ürün ile ilgili merak ettiğiniz hususları ve fikirlerinizi bizlere paylaşabilirsiniz. Siz olsanız bu ürünü daha çok hangi mekanlarda kullanırdınız. Konu ile ilgili fikirlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Bunun için sayfanın altında yer alan yorum formunu kullanabilirsiniz. Kullanıcı yorumları değerlendirildikten sonra onaylanarak sayfamızda yayınlanmaktadır.

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)

Siz de bir yorum yapabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.