Henüz Puan Verilmedi

Qualcomm Snapdragon 810 Chipsetli Telefonlar

Snapdragon 810Qualcomm tarafından geliştirilen ve teknoloji devi büyük markaların amiral gemisi akıllı telefonlarında tercih ettiği chipsetlerden biridir. Bilindiği gibi mobil cihazlarda, bir cihazın ihtiyaç duyduğu birçok donanımı içinde barındıran SoC (system on chip) adı verilen yonga setleri kullanılmaktadır. Bu chipsetler işlemci, grafik işlemci, modem, vb. donanımları tek bir donanımda birleştirir. Ve bu nedenle cihazın en önemli parçası olarak gösterilir. Biz de sizler için Qualcomm‘un en çok tercih edilen chipsetlerinden biri olan Snapdragon 810’lu akıllı / cep telefonlarını listeledik.

Snapdragon 810 Chipsetli En iyi Akıllı / Cep Telefonları

Snapdragon 810 chipset kullanılan birçok marka ve model bulunmaktadır. Ancak biz sizlerle en iyileri sunmaya çalışacağız. HTC, LG, Sony‘nin Snapdragon 810‘lu modellerini sizler için listeledik.

HTC One M9 Özellikleri:

Snapdragon 810 chipsetli HTC One M9, Quad-core 1.5 GHz Cortex-A53 ve Quad-core 2 GHz Cortex-A57 işlemciye sahip olup, 32 GB dahili bellek ve 3 GB RAM kapasitesi ile satışa sunulmuştur. Ülkemizde de satılmakta olan HTC’nin yeni amiral gemisi ile ilgili türkçe inceleme videosu yukarıda paylaşılmış olup, bu videoyu izleyerek telefonla ilgili derinlemesine bilgi sahibi olmanız mümkündür. One M9‘un tüm teknik özelliklerini detaylı bir şekilde görmek için tıklayınız.

LG G Flex 2 Özellikleri:

Snapdragon 810 chipsetli LG G Flex 2, Quad-core 1.5 GHz Cortex-A53 ve Quad-core 2 GHz Cortex-A57 işlemciye sahip olup, 32 / 16 GB dahili bellek ve 3 /2 GB RAM kapasitesi ile satışa sunulmuştur. Ülkemizde de satılmakta olan LG’nin yeni akıllı telefonu ilgili türkçe inceleme videosu yukarıda paylaşılmış olup, bu videoyu izleyerek telefonla ilgili derinlemesine bilgi sahibi olmanız mümkündür. G Flex 2’nin tüm teknik özelliklerini detaylı bir şekilde incelemek için tıklayınız. Ayrıca sayfamızın üst bölümünde bu telefon ile yapılmış Snapdragon 810 benchmark (performans testi) sonuçları da yer almaktadır. GeekBench, AnTuTu ve 3DMark testleri uygulanan telefonun performansını bu videoyu izleyerek daha iyi değerlendirebilirsiniz.

Sony Xperia Z3+ Özellikleri:

Snapdragon 810 chipsetli Sony Xperia Z3+, Quad-core 1.5 GHz Cortex-A53 ve Quad-core 2 GHz Cortex-A57 işlemciye sahip olup, 32 GB dahili bellek ve 3 GB RAM kapasitesi ile ülkemizde henüz satışa sunulmamış bir telefondur. Ancak yukarıda bu telefon ile ilgili bir inceleme videosu paylaşılmış olup, bu videoyu izleyerek telefonla ilgili derinlemesine bilgi sahibi olmanız mümkündür. G Flex 2’nin tüm teknik özelliklerini detaylı bir şekilde incelemek için tıklayınız.

Qualcomm Snapdragon 810 chipset kullanan telefonlardan öne çıkanları sizler için derledik. Telefonların, beklentilerinizi karşılayıp karşılamayacağına yukarıdaki bilgiler ışığında karar verebilirsiniz. Konu ile ilgili fikirlerinizi ve merak ettiğiniz hususları bizlerle paylaşabilirsiniz. Bunun için sayfanın altında yer alan yorum formunu kullanabilirsiniz.

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)

Siz de bir yorum yapabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.