Skype Özür Dilemek İçin 20 dk. Ücretsiz Görüşme Veriyor
Henüz Puan Verilmedi

Skype’tan Özür Olarak 20 dk. Ücretsiz Görüşme

Skype, geçtiğimiz günlerde yaşanan büyük hizmet kesintisi sonrası özür olarak kullanıcılarına 20 dk.’lık ücretsiz görüşme hakkı vereceğini duyurdu. 21 Eylül 2015 tarihinde meydana gelen ve dünya çapında etki yaratan büyük hizmet kesintisi, sanal alemde çok tartışılmıştı. Bu sorundan sadece Business kullanıcıları etkilenmemişti. Skype‘ın sahibi olan Microsoft, konuyla ilgili bir açıklama yapmış ve bir ağ sorunu nedeniyle bu kesintinin yaşandığını duyurmuştu.

Skype’ın 20 dk. Ücretsiz Görüşmesi Nasıl Kullanılacak?

Skype, tarafından kullanıcılara hediye edilecek 20 dk.‘lık ücretsiz görüşme hakkı, kişilere bir e-posta aracılığı ile duyuruluyor. 7 gün süreyle geçerli olacak bu ücretsiz görüşme hakkı, dünya çapında 60 sabit, 8 mobil telefon hattını kapsıyor. Ancak bu hediye dakikaları kullanabilmeniz için öncelikle şirketten yukarıdaki gibi bir e-posta almanız gerekiyor. E-posta’yı aldıktan sonra 7 gün içerisinde hediye dakikalarınızı kullanmanız gerekiyor. Ücretsiz görüşme hakkı kapsamına hangi sabit ve mobil hatların dahil edildiğine ilişkin herhangi bir açıklama yapılmış değil.

Skype, tarafından kullanıcılarına bir özür olarak hediye edilecek ücretsiz görüşme‘nin kapsamına kimlerin girdiği belirsiz. Türkiye’deki kullanıcılar e-posta adreslerini kontrol ederek hediye dakikaların yüklenip yüklenmediğini anlayabilirler. Siz de yukarıda paylaşmış olduğumuz mesaja benzer bir e-posta aldıysanız Skype‘a giriş yaparak hediye dakikalarınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)