Henüz Puan Verilmedi

Skype Hesabı Olmadan Skype Görüşmesi Yapmak

Skype hesabı olmadan görüşme yapabilmeniz artık mümkün. Bu büyük yenilik Skype tarafından bir video ile duyuruldu. Bildiğiniz gibi internet ağı üzerinden görüşme yapabilmemizi sağlayan sohbet uygulamalarının hepsinde hesap açma zorunluluğu bulunuyordu. Ancak Skype bu konuda sıra dışı bir uygulamaya imza attı. Yapılan açıklamaya göre, Skype hesabı olan bir arkadaşınız size ait bir hesap olmasa da çağrı isteği gönderebilecek. Burada tek üzücü nokta bu hizmetin ilk etapta ABD ve İngiltere’de kullanılabilecek olması. Ancak yapılan açıklamaya göre kısa süre içinde diğer ülkelerde de bu hizmetin kullanılabileceği belirtiliyor.

skype hesabı olmadan Skype Web üzerinden görüşme nasıl yapılır? bilgiversin.com

Skype Hesabı Olmadan Skype Görüşmesi Nasıl Yapılır?

Skype hesabı olmadan görüşme yapabilmeniz için hesabı olan bir arkadaşınızın size bir link göndermesi gerekiyor. Yukarıda paylaşmış olduğumuz videoda bu linkin nasıl oluşturulduğu gösteriliyor. Windows, Mac ve Skype Web üzerinden oturum açan bir kullanıcı “+Yeni” linkini tıklaması durumunda uygulama kullanıcı için özel bir link üretiyor. Üretilen link kopyalandıktan sonra Facebook, Twitter, WhatsApp, SMS yada e-posta yoluyla görüşme yapmak istenen ve hesabı olmayan kişiye gönderiliyor. Skype hesabı olmayan kişi bu linki tıklaması durumunda Skype Web üzerinden görüşme yapmaya başlayacak. İşte hepsi bu kadar. Küçük bir ayrıntıyı da gözden kaçırmayalım, her görüşme için ayrı bir link oluşturulması gerekiyor.

Skype hesabı olmadan görüşme yapabilmenizi sağlayan bu yeniliğin 2 hafta içinde diğer ülkeler içinde kullanılabileceği yönünde haberler bulunmakta. Umarız en kısa zamanda Türkiye’de bu hizmetin kullanımına başlanır. Konuyla ilgili görüşlerinizi altta yer alan yorum formunu kullanarak bizlere iletebilirsiniz.

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)

Siz de bir yorum yapabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.