Henüz Puan Verilmedi

Yüksek Güvenlikli SecuTABLET için BlackBerry, Samsung ve IBM Beraber Çalışıyor

SecuTABLET adı verilen yeni bir tablet projesi için üç büyük teknoloji devi güçlerini birleştirerek beraber çalıştılar. BlackBerry, Samsung ve IBM‘in ortak ürünü olarak ortaya çıkan bu yeni tabletin özelliği yüksek güvenlik içeriyor olması. Geliştirilen yeni tablet Samsung Galaxy Tab S 10.5 tabanlı.

SecuTABLET Özellikleri Nedir?

SecuTABLET, aslında son kullanıcılara çok da fazla hitap eden bir ürün olmayacak. Bilindiği gibi kısa bir süre önce BlackberrySecusmart‘ı satın almıştı. Almanya’da faaliyetlerini sürdüren bu güvenlik hizmetleri şirketi aktık faaliyetlerini Blackberry çatısı altında sürdürüyor. Bu satın alma işleminin ardından IBM ve Samsung ile ortak çalışma içerisine giren şirket SecuTABLET‘i hayata geçirdi. Bu tablet ile büyük kurumsal ölçekte şirketler ve kamu kurumlarının yüksek güvenlikli mobil cihaz ihtiyacını karşılamak maksadıyla kullanılabilecek. Tahmin edileceği gibi bu yeni yüksek güvelikli tabletin ses ve veri iletişimi şifrelemek için BlackBerry 10 için kullanılan SecuSUITE kullanılacak. SecuTABLET‘in fiyatı ile ilgili henüz açıklanmış bir bilgi yok. Ancak CeBIT 2015‘de bu yeni tablet ile ilgili daha detaylı bilgilerin gelmesi beklenmektedir.

SecuTABLET Hakkında Kaynak Bilgiler

SecuTABLET ile ilgili kısa bir tanıtım videosu sayfamızda paylaşılmıştır. Siz de bu yeni tablet ile ilgili merak ettiğiniz hususları yada fikirlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Bunun için sayfanın altında yer alan yorum formunu kullanabilirsiniz. Kullanıcı yorumları değerlendirildikten sonra onaylanarak sayfamızda yayınlanmaktadır.

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)

Bu yazı için 1 yorum var.

Siz de bir yorum yapabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.