1/5 (1)

Sebastian Ne Demek?

Sebastian ne demek? diye çevrenizdekilere sordunuz. Ancak çok da sağlıklı bir cevap da alamadınız, en son internette sorunuza cevap bulmak istediniz, ve kendinizi bu sayfada buldunuz. Söyle bana kim bu Sebastian? diyorsanız size verilecek bir cevabımız var elbette. Aslında sizin de tahmin edeceğiniz gibi bir sosyal medya fenomeninden bahsediyoruz. İlk olarak bir Twitter hesabı açarak takipçileri ile buluşan sosyal medya fenomeni, sonraları olayı biraz daha büyüterek Facebook‘da da kendisine yer edinmiş.

sebastian ne demek? kim bu sebastian? twitter, facebook hesapları, bilgiversin.com

Sebastian Ne Demek?

Sebastian’ın Twitter, Facebook ve Instagram Hesapları

Sebastian ne demek? sorusuna cevap buldunuz ve bu meşhur fenomenin hikayesini ve sosyal medya hesaplarını merak ediyorsanız devam edelim. CNN Türk’e açıklamalarda bulunan hesabın sahibi Mert Yaşar Yücel‘in Twitter adresi @SoyleSebastian, Facebook adresi facebook.com/SoyleSebastian ve Instagram hesabı ise instagram.com/Sebastian_myy/

Sebastian ismi gençler arasında son dönemde o kadar popüler oldu ki, sanatçı Hande Yener‘de aynı isimli bir şarkı ile listelerdeki yerini aldı. Sayfamızın üst bölümünde bu şarkının klibi yer almaktadır. Bu meşhur hesabın sahibi Mert Yaşar Yücel bu rumuzu seçme sebebi olarak, lise zamanlarında kendisine bu takma adın takılmasını gösteriyor. Zamanla bu ismi çok benimsediğini belirten Yücel, sosyal medyada açtığı hesaplarda yaptığı paylaşımlar ve neşeli caps‘ler sayesinde kısa sürede binlerce takipçiye ulaşmış.

Sebastian adlı sosyal medya fenomeni ile ilgili fikirlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Yaptığı paylaşımlar ve yaratıcı caps‘ler ile sosyal medyaya renk katan bu başarılı arkadaş hakkındaki düşüncelerinizi iletmek için sayfanın altında yer alan yorum formunu kullanabilirsiniz.

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)

Bu yazı için 10 yorum var.

  1. aysel Cevapla

    nurella:arkamizdan konusanlara soyledinmi sebastian
    sebastian:arkanizdan konusanlar aynada kendilerini konussunlar:):):)
    nur yerlitasin en sevdiyi soz ”sebastian”<3<3

  2. kamil Cevapla

    Sebastianı bilmem ama sebastia sivasın eski isimlerinden biridir. Ayrıca latince bir kelimedir.

Siz de bir yorum yapabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.