Henüz Puan Verilmedi

Samsung UHD Gate ile 4K Televizyon Yayını

Samsung UHD Gate ile 4K televizyon yayını başlıyor. Samsung ve Digitürk güçlerini birleştirdi yüksek çözünürlükte TV yayını online olarak geliyor. Samsung Smart TV sahipleri televizyonlarına yükleyecekleri uygulama sayesinde online olarak 4K kalitesinde video görüntüsü izleyebilecek. İçerik Digiturk Play tarafından sağlanacak. Yapılan açıklamalara göre izleyiciler ilk etapta İZ TV‘nin 15 bölümlük UHD kalitesindeki belgesel görüntülerini Samsung UHD Gate uygulaması ile internet üzerinden online olarak izleyebilecek.

Samsung UHD GATE 4K, digiturk play, UHD TV yayını internet üzerinden, bilgiversin.com

Samsung UHD GATE ile 4K TV Yayını İzlemek Mümkün Olacak

Samsung UHD Gate 4K Televizyon Yayını Nasıl İzlenecek?

Samsung UHD Gate uygulamasını Smart TV’lerine yükleyen kullanıcılar, internet üzerinden 4K video kalitesinde televizyon yayını izleme keyfini yaşayabilecek. Bilindiği gibi şu anda kullanmakta olduğumuz uydu receiver cihazları ile en fazla 1080P Full HD televizyon yayınlarını izleyebiliyoruz. Evlerinde UHD TV’si bulunan kullanıcılar, yeni uygulama ile yüksek çözünürlükte TV yayını izlemenin keyfine varabilecek. Digitürk tarafından yapılan açıklamalara göre 2016 yılı içinde en az 1 futbol maçının 4K video kalitesinde yayınlanması hedefleniyor. Bu gelişme UHD içerik sıkıntısı yaşayan kullanıcılar için oldukça önemli.

Samsung UHD Gate uygulaması ve Digitürk Play hizmeti ile 4K televizyon keyfi hakkında detaylı bilgi almak için Samsung‘un resmi web sayfasına göz atabilirsiniz. Ayrıca sayfamızın üst bölümünde hizmete girecek olan yeni uygulama ile ilgili bir tanıtım videosu da paylaşılmıştır. YouTube üzerinden yayınlanan bu tanıtım videosu da 4K görüntü kalitesindedir. Konuyla ilgili görüşlerinizi ve merak ettiğiniz hususları altta yer alan yorum formu ile bize iletebilirsiniz. Kullanıcı yorumları değerlendirildikten sonra onaylanarak sayfamızda yayınlanmaktadır.

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)

Siz de bir yorum yapabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.