Henüz Puan Verilmedi

Samsung SUHD TV Teknik Özellikleri ve Satış Fiyatı

Samsung SUHD TV daha derin ve izleyenleri adeta içine alan kavisli tasarımı ile göz dolduruyor. İlk olarak 2015 Ocak ayında yapılan CES 2015 etkinliğinde tanıtımı yapılan bu yeni televizyon, sunduğu resim ve renk kalitesi, çevre donanımlar ile etkileşimi ve büyüleyen tasarım çizgisi ile televizyon teknolojisini adeta yeniden tanımlıyor. 8 Serisi ve 9 Serisi olarak gruplanan yeni Samsung SUHD TV‘lerin model numaraları ise şu şekilde sıralanıyor; 8 Serisi televizyon modelleri: JS 8500JS 80009 Serisi televizyon modelleri: JS 9000JS 9500 ve S9WYB. Samsung bu yeni televizyonu ön sipariş ile Türkiye‘de satışa sunmuş durumda. Üstelik web sitesinde belirtilen modeller için ön sipariş verenler hediye olarak bir de Galaxy Note Edge sahibi oluyor.

Samsung SUHD TV Sonsuz Renkler:

Samsung SUHD TV, sahip olduğu teknolojileri vurgularken ön plana çıkardığı ilk başlık ‘sonsuz renkler’. Bu başlık altında sıralanan Nano Kristal Renkler, Peak Illuminator ve SUHD Re-mastering Motoru, teknolojileri yeni televizyona kusursuz bir renk ve görüntü kalitesi sağlıyor. Bugüne kadar hiç görülmemiş parlak renkler ve derin bir kontrast kalitesi sunan yeni Samsung SUHD TV, televizyon teknolojisindeki standartları yukarı çekerek rekabeti beraberinde getiriyor.

Samsung SUHD TV Tizen OS ve Sınırsız Etkileşim:

Samsung SUHD TV, sahip olduğu Tizen OS işletim sistemi yepyeni bir akıllı televizyon deneyimi yaşatmaya hazırlanıyor. Bilindiği gibi akıllı televizyonlar çevre donanımlar ile etkileşime geçerek etkin bir kullanım sağlamaktadır. Samsung geliştirdiği bu yeni televizyonlarda Tizen OS işletim sistemini kullanarak cep / akıllı telefonlar, tabletler, masa üstü bilgisayarlar ve dizüstü bilgisayarlar ile etkili bir etkileşimi de beraberinde getiriyor.

Samsung SUHD TV Tasarımı:

Samsung SUHD TV, eşsiz tasarım çizgisi ile görenleri büyülüyor. Kavisli bir ekran tasarımı sunan yeni akıllı televizyon izleyenlere yaşattığı derinlik hissi ile yepyeni bir deneyim sunuyor. İnsanların duyulara hitap eden bu kavisli tasarım, canlı renkler ve capcanlı bir ekranla çevrilme hissi insanları izlediklerinin içerisinde hissetmesini sağlıyor.

Samsung SUHD TV Fiyatı:

Samsung SUHD TV fiyatı ile ilgili yapılan incelemede en düşük satış fiyatın 10.000 TL (SAMSUNG 55JS9000 55″ modeli için) olduğu görülüyor. Ürün şu anda Hepsiburada ve Media Markt üzerinden satışa sunulmuş olup, kısa zamanda elektronik marketlerde (teknosa, vatan, bimeks, gold, media markt, vb) ve online satış sitelerinde (n11, hepsiburada, gittigidiyor, vb.) satışa sunulması beklenmektedir.

Samsung SUHD TV ile ilgili merak ettiğiniz hususları ve fikirlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Bunun için sayfanın alt bölümünde yer alan yorum formunu kullanabilirsiniz. Kullanıcı yorumları değerlendirildikten sonra onaylanarak sayfamızda yayınlanmaktadır.

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)

Siz de bir yorum yapabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.