Samsung Smart TV’de Tam Ekran Online Film Nasıl İzlenir?
5/5 (1)

Samsung Smart TV’de Video & TV Cast Uygulaması ile Tam Ekran Online Film İzlemek Mümkün

Samsung Smart TV sahibisiniz ve indirmeden online film izlemek istiyorsunuz. Bunu yapmak için televizyonun web tarayıcısını kullanıyorsanız işiniz zor demektir. Online film hizmeti veren web sayfaları, televizyonun web tarayıcısında, yoğun reklam nedeniyle oldukça geç açılır ve sayfalar arasında gezmek kullanıcıyı bezdirir. Peki bir filmi indirmedenSamsung Smart TV‘de tam ekran olarak nasıl izlersiniz? Bunu yapmak aslında hiç de zor değil. Video & TV Cast adlı uygulama ile online film izlemek artık çok kolay. Uygulamayı hem televizyona hem de akıllı cihazınıza (telefon, tablet) kurmanız gerekiyor. Sonrası çok basit. Yukarıda programın kullanımı ile ilgili bir tanıtım videosu yer almaktadır. Bu videoyu izleyerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Samsung Smart TV’de Video & TV Cast ile İndirmeden Online Film Tam Ekran Nasıl İzlenir?

Samsung Smart TV‘de indirmeden online film izlemek istiyorsanız Video & TV Cast uygulamasını televizyonunuza kurun. Bunun için Samsung AppStore’dan faydalanabilirsiniz. Televizyona uygulamayı kurduktan sonra akıllı telefon yada tabletinize de aynı uygulamayı kurmalısınız. Uygulamanın hem Android, hemde iOS sürümü mevcuttur.

Video & TV Cast uygulamasını yukarıdaki linkleri kullanarak indirebilirsiniz. Tablet yada telefonunuzda uygulamayı açmadan önce TV‘deki uygulamayı açın. Sonrasında tablet yada telefondaki uygulamayı açın. Televizyonda açık olan uygulamanın ana ekranının sol üstünde yer alan IP adres bölümüne, tablet veya telefonunuzun IP adresini girmelisiniz. Cihazların birbiriyle iletişime geçtiğini anlamak için TV‘deki uygulamada “Connected” yazsını görmelisiniz. Sonrasında tabletinizdeki uygulmanın kendi web tarayıcısını kullanarak video içeriğinin bulunduğu sayfayı ziyaret edin. Ekranın alt bölümünde yer alan “Tap here to cast” linkini tıklamanız durumunda video artık TV’nizde görüntülenecektir. Bu videoyu isterseniz OK tuşuna basarak tam ekran olarak izleyebilirsiniz. İşte hepsi bu kadar. Konuyla ilgili sorularınız var ise, aşağıda yer alan yorum formunu kullanarak bizlere iletebilirsiniz.

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)

Siz de bir yorum yapabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.