5/5 (1)

Samsung Level Link

Samsung Level Link ile sıradan bir cihaza kablosuz ses çıkışı özelliği kazandırmak mümkün. Samsung tarafından geliştirilen bu minik cihaz, bluetooth teknolojisini kullanıyor. Cihazın en önemli özelliklerinden birisi de ister alıcı isterseniz verici olarak kullanılabilmesi. Bu cihazı kullanarak cep telefonunuzda çaldığınız bir parçayı Level Link‘e takacağınız sıradan bir kulaklıkla dinleyebilirsiniz. Tabii ki öncelikle akıllı telefonunuz ile Level Link‘i eşleştirmeniz gerekli. Televizyonunuzun ses çıkışına bu cihazı bağlayıp verici olarak kullandığınızda ise kablosuz 2 kulaklığa (Örneğin: Level On), bluetooth teknolojisi ile sesi aktarabiliyor. Cihazın detaylı teknik özellikleri ve satış fiyatı ile ilgili hususları ilerleyen satırlarda bulabilirsiniz. Ayrıca yukarıda yer alan inceleme videosunu izleyerek cihazla ilgili derinlemesine bilgi sahibi olabilirsiniz.

samsung level link, bluetooth kablosuz ses, satış fiyatı, inceleme videosu, kullanıcı yorumları, özellikleri, bilgiversin.com

Samsung Level Link – EO-RG920B

Samsung Level Link EO-RG920B Teknik Özellikleri

  • Bağlantı: Bluetooth 3.0
  • Ses Codec: SamsungHD ve aptX
  • Renkler: Siyah, mavi, kırmızı, beyaz
  • Şarj: MicroUSB
  • Kullanım Süresi: 6 saat konuşma yada müzik çalma, 200 saate kadar bekleme
  • Kulaklık Girişi: 3.5 mm standart jack
  • Kutu İçeriği: Level Link, MicroUSB şarj kablosu, kısa 3.5mm kablo, kulaklık, yedek kulaklık başlığı

Samsung Level Link Satış Fiyatı

Samsung Level Link fiyatı (Ürün kodu: EO-RG920B) ile ilgili yaptığımız incelemede bu küçük bluetooth kablosuz ses cihazının yaklaşık 160 TL’den satışa sunulduğu görülmektedir. Ürünü online satış siteleri (n11, hepsiburada, gittigidiyor, kliksa, sahibinden, vb.) ve elektronik marketlerde (teknosa, vatan, gold, bimeks, media markt, istanbul bilişim, vb.) bulabilirsiniz.

Samsung Level Link, teknik özellikleri, satış fiyatı ve inceleme videosu ile ilgili merak ettiğiniz hususları bizlere iletebilirsiniz. Bunun için sayfanın hemen altında yer alan yorum formunu kullanabilirsiniz. Kullanıcı yorumları değerlendirildikten sonra onaylanarak sayfamızda yayınlanmaktadır.

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)

Siz de bir yorum yapabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.