Henüz Puan Verilmedi

Samsung Hızlı Kablosuz Şarj Cihazı

Samsung hızlı kablosuz şarj cihazı standart kablosuz şarj cihazına göre 1.4 kat daha hızlı şarj edebiliyor. Bu bilgi Samsung tarafından açıklandı. İlk olarak ABD’de satışı yapılan cihaz ilk etapta Galaxy Note 5 ve Galaxy S6 edge+ için kullanılabilecek. Kablosuz şarj özelliğini destekleyen diğer modellerde standart bir kablosuz şarj cihazı gibi kullanılacak. Şirketin yaptığı açıklamaya göre bu cihazı kullanarak akıllı telefonunuzu sadece 50 dakikada (%0 dan %100’e) şarj edebileceksiniz. Sayfamızda cihazla ilgili video görüntüleri de yer almaktadır. Ürünün detaylı teknik özellikleri ve satış fiyatı hakkındaki bilgilere ilerleyen satırlarda ulaşabilirsiniz.

Samsung hızlı kablosuz şarj ne kadar sürede şarj ediyor?

Fast Charge Wireless Charging Pad

Samsung Hızlı Kablosuz Şarj Cihazı Teknik Özellikleri

Samsung Hızlı Kablosuz Şarj Cihazı (Fast Charge Wireless Charging Pad) EP-PN920TBEGUS teknik özellikleri aşağıda listelenmiştir.

  • Paket İçeriği: Hızlı Şarj Kablosuz Şarj Pad, Hızlı Şarj Duvar Şarj, Kullanıcı Kılavuzu
  • Şarj Tipi: Micro USB – Qi Endüktif Kablosuz Şarj
  • Renk: Siyah, Beyaz
  • Uyumluluk: Galaxy Note5 ve Galaxy S6 edge+
  • Şarj Süresi: %0 dan 100’e yaklaşık 50 dakika

Samsung Hızlı Kablosuz Şarj Cihazı Satış Fiyatı

Samsung hızlı kablosuz şarj cihazı fiyatı ile ilgili şirket tarafından yapılan açıklamaya göre ürün ilk olarak ABD’de satışa sunulacak. Cihazın ABD satış fiyatı $69.99 olarak belirlendi. Ürünün Türkiye‘ye gelmesi halinde elektronik marketlerde (teknosa, bimeks, vatan, media markt, gold, istanbul bilişim, vs.), online satış sitelerinde (kliksa, n11, hepsiburada, gittigidiyor, sahibinden, vs.) ve GSM operatörleri tarafından da (Turkcell, Avea, Vodafone) satışa sunulması beklenmektedir.

Samsung hızlı kablosuz şarj cihazı (Fast Charge Wireless Charging PadEP-PN920TBEGUS) ile ilgili merak ettiğiniz hususları bizlerle paylaşabilirsiniz. Bunun için sayfanın alt bölümünde yer alan yorum formunu kullanabilirsiniz. Kullanıcı yorumları değerlendirildikten sonra onaylanarak sayfamızda yayınlanacaktır.

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)

Siz de bir yorum yapabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.