Samsung Galaxy S7 Magnezyum Alaşımlı Kasa ile Gelebilir
Henüz Puan Verilmedi

Samsung Galaxy S7 Hakkında Söylentiler Gelmeye Başladı

Samsung Galaxy S7 ile ilgili söylentiler yavaş yavaş gelmeye başladı. Gelen haberlere göre Güney Kore’li teknoloji devi Samsung, yeni amiral gemisi akıllı telefonunda magnezyum alaşımlı kasa kullanmaya hazırlanıyor. Son dönemde üretilen amiral gemisi telefonlarda bilindiği gibi alüminyum kasa kullanılıyor. Üstelik telefonun tamamında metal kullanılmıyor. Ancak Samsung Galaxy S7‘nin tamamında magnezyum alaşımlı kasa kullanılacağı söyleniyor.

Samsung Galaxy S7 için Magnezyum Alaşımlı Kasa

Samsung Galaxy S7 için kullanılması düşünülen magnezyum, alüminyum kasaya göre 2.8 kat daha güçlü ve %65 daha hafif. Anlaşılan teknoloji devi yeni telefonunu bu sayede hem daha hafif hemde daha güçlü yapabilecek. Bunlar dışında telefonun ne zaman çıkacağına ilişkin soru halen gizemini koruyor. Ancak sızan haberlere göre yeni telefon 2016 yılının ilk yarısında tanıtılabilir.

Samsung Galaxy S7‘de kullanılması düşünülen magnezyum alaşımlı kasa, hafif ve güçlü bir telefonu karşımıza çıkaracak. Peki siz yeni amiral gemisinden başka neler bekliyorsunuz. Bu konu hakkındaki görüşlerinizi bizlere iletmek için altta yer alan yorum formunu kullanabilirsiniz. Siz değerli ziyaretçilerimizin yapmış oldukları yorumlar, değerlendirildikten sonra onaylanarak sayfamızda yayınlanacaktır.

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)

Siz de bir yorum yapabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.