Henüz Puan Verilmedi

Samsung Galaxy S6 Video incelemelerini Sizler İçin Derledik

Galaxy S6 Video incelemeleri kısa süre içinde internette paylaşılmaya başlandı. Barcelona’da yapılan Mobil Dünya Kongresi (MWC 2015)‘de tanıtımı yapılan yeni amiral gemisinin teknik özelliklerine ilişkin detayları öğrenmek isteyenler inceleme videolarına büyük ilgi gösteriyor. Bizde bu ilgiye yanıt vermek için bu sayfada ilginizi çekebilecek Galaxy S6 Video incelemelerini sizler için derledik. Sayfamızda ilk olarak Android Authority tarafından hazırlanan ve yaklaşık 6 dakika süren bir ilk bakış videosunu paylaştık.

Samsung Galaxy S6 ve S6 Edge Tanıtım Videosu (Resmi)

Galaxy S6 tanıtım videosu ve Galaxy S6 Edge tanıtım videosu Samsung Mobile YouTube kanalında 1 Mart 2015 tarihinde paylaşıldı. Yaklaşık 2 dakika 24 saniye süren tanıtım videosunda yeni amiral gemisi telefonların her iki modelinin öne çıkan özellikleri göz alıcı bir anlatım ile izleyicilerle buluştu.

Galaxy S6 Video incelemesi (Türkçe – S6 Edge Modeli)

Galaxy S6 Video incelemeleri içinde Türkçe olanını bulmak ilk başlarda biraz zor oluyor. Bu video ShiftDelete.Net tarafından MWC 2015 kongresinde Samsung standında hazırlanmış bir Galaxy S6 Edge Türkçe ön inceleme videosu olup. Yeni amiral gemisi telefonun Edge modeli (çift taraflı kavisli ekranlı modeli) için hazırlanmıştır.

Galaxy S6 Video incelemesi (Türkçe)

Galaxy S6 Video incelemesi olarak ön plana çıkan bir diğer video yine MWC 2015’de çekilmiş. Bu videoda telefonun teknik özellikleri ile ilgili detaylar ekranda paylaşılmaktadır. iPhone 6 ile kıyaslamanın da yer aldığı bu inceleme videosu yaklaşık 3 dakikalık bir Türkçe inceleme videosudur.

Almanca Galaxy S6 Video incelemesi (Deutsch)

Galaxy S6 Video incelemeleri içerisinde özellikle gurbetçilerimiz için Almanca bir incelemeyi sizlerle paylaşıyoruz. Bu inceleme SwagTab ekibi tarafından Almanca (Deutsch) olarak hazırlanmış ve yaklaşık olarak 5 dakika sürmektedir.

Fransızca Galaxy S6 Video incelemesi (Français – French)

Galaxy S6 Video incelemeleri içerisinde yine özellikle gurbetçiler için Fransızca olarak hazırlanmış bir incelemeyi sizler için paylaşıyoruz. Bu inceleme Fransızca (FrançaisFrench) olarak hazırlanmış olup yaklaşık olarak 5 dakika sürmektedir.

Galaxy S6 Video incelemeleri ile ilgili fikirlerinizi ve değerlendirmelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Bunun için aşağıda yer alan yorum formunu kullanabilirsiniz. Kullanıcı yorumları değerlendirildikten sonra onaylanarak sayfamızda yayınlanmaktadır.

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)

Siz de bir yorum yapabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.