Henüz Puan Verilmedi

Samsung Galaxy S6 Edge ve Galaxy S6 Eğilme,Bükülme Testi Videosunu Yayınladı

Galaxy S6 eğilme, bükülme testi videosu Samsung tarafından resmi olarak yayınlandı. Kısa bir süre önce yayınlanan videoda Galaxy S6 Edge eğilme, bükülme testine tabi tutulmuş ve bu test sonucunda parçalanmıştı. SquareTrade tarafından yapılan ve resmi olmayan bu testte amiral gemisi popüler telefonlar yaklaşık 50 kg’lık bir yüke tabi tutulmuştu. Bu test sonucunda akıllı telefonlar sınıfta kalmıştı. Bu testin videosu aşağıda yer almaktadır.

Samsung Galaxy S6 Edge ve Galaxy S6 Eğilme,Bükülme Testi Videosunu Neden Yayınladı?

Galaxy S6 eğilme, bükülme testi videosunun resmi olarak yayınlanma sebebinin yukarıda belirtmiş olduğumuz test videosunun yarattığı olumsuz etki olduğu söyleniyor. Samsung‘un yayınladığı videoda gerçekçi değerler kullanılmış. Şirket bir cep telefonuna uygulanabilecek gücün en fazla 30 kg olacağını söylüyor. Bu nedenle SquareTrade tarafından yapılan testin gerçekçi olmadığı belirtiliyor. Ayrıca Samsung tarafından paylaşılan Galaxy S6 eğilme, bükülme testi videosunda telefonun hem ön yüzüne hemde arka yüzüne basınç uygulanıyor. Samsung’a göre bir telefonun ön ve arka yüzünün basınca dayanıklılık düzeyi farklılık gösterebiliyor. Sayfanın üst bölümünde paylaşmış olduğumuz Galaxy S6 Edge ve Galaxy S6 eğilme, bükülme testi videosu, Samsung laboratuvarlarında gerçekleştirilmiş olup şirket tarafından resmi olarak yayınlanmıştır. İlginizi çekebilecek diğer test haberleri aşağıda paylaşılmıştır.

Galaxy S6 Edge ve Galaxy S6 eğilme, bükülme testi videosu ile ilgili fikirlerinizi ve merak ettiğiniz hususları bizlerle paylaşabilirsiniz. Bunun için sayfanın alt bölümünde yer alan yorum formunu kullanabilirsiniz. Kullanıcı yorumları değerlendirildikten sonra onaylanarak sayfamızda yayınlanmaktadır.

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)

Siz de bir yorum yapabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.