Henüz Puan Verilmedi

Samsung Galaxy S6 Edge Düşme Testi Videosu

Galaxy S6 Edge düşme testi videosu YouTube’da yayınlandı. Ve bu ilginç video kısa süre içinde yüz binlerce kişi tarafından izlendi. Bilindiği gibi Samsung Galaxy S6 ve  Galaxy S6 Edge Super AMOLED ekranları Corning Gorilla Glass 4 korumaya sahip. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan Galaxy S6 Edge düşme testi videosu profesyonel bir ortamda çekilmiş olmasa da, izleyenleri oldukça şaşırttı.

Galaxy S6 Edge Düşme Testi Videosu Nerede Çekildi?

Galaxy S6 Edge düşme testi videosu Kore’de bir bayan tarafından çekilmiş. Dünyaca ünlü video paylaşım sitesi YouTube’a da yüklenen bu ilginç videoda Koreli bir bayan eline aldığı telefonu erkanı yere gelecek şekilde peş peşe 3 defa ve oldukça sert bir şekilde fırlatıyor. Oldukça acımasızca bir test uygulayan bayan yere fırlattığı telefonu alarak ekranını ve fonksiyonlarını kontrol ediyor. Yayınlanan videoda yere fırlatılan Galaxy S6 Edge düşme testinden başarıyla geçiyor.

Galaxy S6 Edge düşme testi videosu ile ilgili fikirlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Yayınlanan videoda yer alan düşme testini siz kendi telefonunuza uygulayabilir miydiniz? Yorumlarınız için sayfanın altında yer alan formu kullanabilirsiniz.

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)

Siz de bir yorum yapabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.