Henüz Puan Verilmedi

Samsung Galaxy S6 Active Düşme Testi ve Su Testi Videosu YouTube’da Yayınlandı

Galaxy S6 Active düşme testi ve su testi videosu popüler video paylaşım sitesi YouTube’da yayınlandı. Kısa bir süre önce duyurulan akıllı telefon IP68 sertifikasına sahip olup, bu sertifikasıyla toza ve suya dayanıklı olduğunu belgeliyor. Aynı zamanda MIL-STD-810G sertifikası ve Corning Gorilla Glass 4 ekran koruması da bulunan Galaxy S6 Active, dayanıklı bir telefon olduğunu kanıtlıyor. Bu sertifikalar elbette önemli ancak, kullanıcılar belgelerden çok gördüklerine inanmayı tercih ediyor. Biz de sayfamızda Galaxy S6 Active su testi ve düşme testine ilişkin amatör video görüntülerini paylaşarak sizlere fikir vermeye çalışacağız.

Galaxy S6 Active Su ve Düşme Testi Videoları

Galaxy S6 Active su testi ve düşme testi videoları, Jeremy Judkins tarafından çekilmiş. Videolarda dayanıklı akıllı telefonun su altındaki performansı ve çeşitli yüksekliklerden düşüşüne ilişkin video görüntüleri paylaşılmış durumda. Düşme testi videosunda bir merdivenin üstünden yere bırakılan Galaxy S6 Active, bu denemede yaklaşık olarak 3.5 metreden düşüyor. Sonrasında telefonu eline alan Judkins, cihazın hiçbir hasar görmediğini açıkça izleyenler ile paylaşıyor.İkinci videoda ise cihazı bir akvaryumun içine yerleştiren Judkins, yaklaşık 30 dakika boyunca telefonu su içinde çalıştırıyor. Bu süre zarfında video çekimide yapan Galaxy S6 Active‘in su testinden de başarıyla geçtiği görülüyor. Hem düşme testi hemde su testinde başarısını kanıtlayan telefonun nasıl bir satış grafiği yakalayacağını merakla bekliyoruz.

Galaxy S6 Active su testi ve düşme testi videoları ile ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Sizce bu akıllı telefon dayanıklı telefon arayan kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayacak özelliklere sahip mi? Konu ile ilgili mesajlarınız için sayfanın altında yer alan yorum formunu kullanabilirsiniz. Kullanıcı yorumları değerlendirildikten sonra onaylanarak sayfamızda yayınlanmaktadır.

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)

Siz de bir yorum yapabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.