Samsung Galaxy Note 5 Fotoğrafları Sızdı
Henüz Puan Verilmedi

Samsung Galaxy Note 5 Prototipine Ait Olduğu İleri Sürülen Fotoğraflar Internete Sızdı

SAMSUNG Galaxy Note 5

Galaxy Note 5 fotoğrafları sonunda sızdı. Samsung tarafından ne zaman satışa sunulacağı merakla beklenen cihaza ilişkin fotoğraflar bir internet sitesinde yayınlandı. Oldukça yakından çekilmiş fotoğraflarda cihaza ilişkin detaylar açıkça gözüküyor. Fotoğraflarda cihazın gövde renginde altın renkli bölümler dikkat çekiyor. Ayrıca Galaxy Note 5‘de kullanılması beklenen S-Pen‘de fotoğraflarda gözüküyor. S-Pen’in cihazdan nasıl çıkartılacağına ilişkin bir kaç söylenti mevcut. Bunlar, otomatik çıkarma, tıklayarak çıkarma ve tırnakla çıkarma. Ancak fotoğrafta S-Pen’in tırnakla çıkarmaya uygun bir tasarıma sahip olduğu anlaşılıyor. Buna ilave olarak Note 5 özellikleri ile ilgili söylentiler de gün geçtikçe netleşmeye başladı.

s-pen

S-Pen

Samsung Galaxy Note 5 Özellikleri Nasıl Olacak?

Galaxy Note 5 özellikleri ile ilgili söylentilere baktığımızda. Yeni mobil cihazın Exynos 7422 chipsetli, 4GB RAM, 5.7″ QHD ekran, 16 Mega Piksel ana kamera (arka kamera) ve büyük bir 4,100 mAh pil (batarya) ile gelmesi bekleniyor. Cihazın ne zaman satışa sunulacağı yönünde haberlere her geçen gün bir yenisi eklense de şirkete yakın kaynaklar Ağustos ayında hasretin sona ereceğini belirtiyor.

Samsung Galaxy Note 5, fotoğrafları ve özellikleri ile ilgili fikirlerinizi ve merak ettiğiniz hususları bizlerle paylaşabilirsiniz. Bunun için sayfanın alt bölümünde yer alan yorum formunu kullanabilirsiniz. Kullanıcı yorumları değerlendirildikten sonra onaylanarak sayfamızda yayınlanmaktadır.

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)

Siz de bir yorum yapabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.