Samsung Galaxy J5 ve Galaxy J7 Özellikleri Sızdırıldı
Henüz Puan Verilmedi

Samsung Galaxy J5 ve J7’nin Teknik Özellikleri Sızdırıldı:

Galaxy J5 ve J7‘ye ait olduğu öne sürülen teknik özellikler kısa bir süre önce sızdı. J serisi telefon ailesinin en son üyesi bilindiği gibi Galaxy J1 modeliydi. Gelen son bilgilere göre Samsung, J ailesini büyütmeye kararlı. Sızan bilgiler çok detaylı teknik bilgiler içermezken telefon ile ilgili fikir sahibi olmamıza yetiyor. Yeni akıllı telefonların ne zaman tanıtılacağı ve satışa hangi tarihte sunulacağı yönünde henüz bir bilgi bulunmuyor.

Galaxy J5 ve Galaxy J7 Teknik Özellikleri:

Galaxy J5‘in teknik özelliklerine ilişkin sızan bilgiler arasında şunlar yer alıyor: yeni akıllı telefon 5.0 inçlik bir HD LCD ekrana sahip olacak. Qualcomm Snapdragon 410 SoC chipsetli bir işlemci ile satışa sunulacak telefonun, 1.5 GB RAM ve 8 GB dahili bellek / hafızası olması bekleniyor. Harici bellek / hafızası microSD kart kullanılarak yükseltilebilecek olan Galaxy J5‘in 2600 mAh’lik bir bataryası olacak. Telefon 149 g ağırlığında ve 8.5 mm. inceliğinde olacak.

Galaxy J7‘nin teknik özellikleri ise şu şekilde sıralanıyor; 5.5 inç büyüklüğünde bir HD LCD ekrana sahip olacak telefon 1.5 GB RAM ile donatılırken dahili bellek kapasitesi ise 4 GB / 8 GB arasında olacak. 8 çekirdekli Marvel PXA1936 chipsetli bir işlemci (1.2 GHz veya 1.5 GHz) ile satışa sunulacak telefonun bataryası 3000 mAh olacak. 170 g ağırlığında ve 7.9 mm inceliğindeki telefonun ana kamerası 13 Mega Piksel, ön kamerası ise 5 Mega Piksel olacak. 4G LTE bağlantı seçeneği bulunan Galaxy J7, Android 5.1 işletim sistemi yüklü olarak sunulacak.

Galaxy J5 ve Galaxy J7 sızan teknik özellikleri ile ilgili fikirlerinizi ve merak ettiğiniz hususları bizlerle paylaşabilirsiniz. Bunun için sayfanın altında yer alan yorum formunu kullanabilirsiniz. Kullanıcı yorumları değerlendirildikten sonra onaylanarak sayfamızda yayınlanmaktadır.

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)

Siz de bir yorum yapabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.