Henüz Puan Verilmedi

Samsung Galaxy A Serisi Cep Telefonları İncelemesi, Özellikleri, Satış Fiyatı ve Yorumlar

Samsung Galaxy A Serisi kısa süre önce Samsung tarafından satışa sunulmaya başlandı ve oldukça da ilgi gördü. Peki bu serinin modelleri hangileri? Ve hangi A serisi telefon hangi özelliklere sahip? İşte Samsung Galaxy A serisi ile ilgili merak ettiğiniz bu sorulara sizler için yanıt arayacağız. İlk olarak bu serinin modellerini sıralayarak işe başlayalım isterseniz.

YENİ: SAMSUNG Galaxy A 2016 Serisi

Evet yukarıda görmüş olduğunuz bu telefonlar A serisinin yıldızları. Bu modelleri içerisinden A3 ve A5 2014 yılının sonlarına doğru satışa sunuldu ve ülkemizde de satılmaktadır. Ancak A7 modelinin 2015 yılının ilk çeyreğinde satışa sunulması beklenmektedir. Her üç modelinde ekranları da Super AMOLED ekran. Ekran ölçüleri ise A3:4.5 inç, A5:5.0 inç ve A7:5.5 inç olarak belirlenmiş. A3 ve A5 4 çekirdekli işlemciye sahipken A7 ise 8 çekirdekli işlemciye sahip. Ram kapasitelerini inceleyecek olursak A5 ve A7 2GB, buna karşılık A3 ise 1GB RAM’e sahip bulunmaktadır. Her 3 modelinde ön kameraları 5 Mega Piksel. Ana kameralara baktığımızda A5 ve A7 13 Mega Piksel, A3 ise 8 Mega Piksel. Samsung Galaxy A Serisi inceleme videosu görüntüleri sitemizde yer almaktadır. Yukarıda sıralamış olduğumuz modelleri tıklayarak bu 3 model için hazırlanmış detaylı inceleme sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Sayfalarda yer alan detaylı teknik bilgi ve yorumları inceleyerek modeller hakkında derinlemesine bilgiye sahip olmanız mümkündür.

 Samsung Galaxy A Serisi Satış Fiyatları:

Samsung Galaxy A Serisi telefon modelleri elektronik marketlerde (teknosa, vatan, bimeks,vb), online satış sitelerinde (n11, hepsiburada, v.b.) ve GSM operatörleri (Avea, Vodafone, Turkcell) tarafından satışı yapılmaktadır. Fiyatları incelediğimizde Samsung Galaxy A5 modeli 1.500 TL fiyatlarında satışa sunulurken, Samsung Galaxy A3 modeli ise 1.100 TL’den satılmaktadır. Samsung Galaxy A7 ise 1.700 TL’lik fiyatı ile raflardaki yerini almıştır. Tüm modellerin inceleme sayfalarında satış fiyatlarına ilişkin detaylı bir satış fiyatı listesi bulunmaktadır. Bu sayfaları inceleyerek modellerin fiyatları ile ilgili fiyat bilgisine sahip olabilirsiniz.

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)

Siz de bir yorum yapabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.