Samsung DUOS: Çift Hatlı Telefon Özellikleri ve Fiyatları
Henüz Puan Verilmedi

Samsung DUOS, Çift Hatlı Telefon Modellerinin Özellikleri ve Satış Fiyatları

Samsung DUOS modellerini sizler için bu yazımızda tanıtmaya çalışacağız. Bildiğiniz gibi teknoloji devi Samsung, DUOS ifadesini çift hatlı telefon modelleri için kullanmaktadır. İlk başta tek hatlı olarak piyasaya sürülen birçok telefon modelinin bir süre sonra Dual-SIM‘li versiyonu da satışa sunulmaktadır. Peki Türkiye’de Samsung‘un en çok hangi telefonları alıcı buluyor yada kullanıcıların ilgisini çekiyor. İşte bu sorunuza yanıt bulabileceğiniz bir listeyi sizler için derledik. Hem iyi bir marka olsun hemde çift hatlı olsun diyorsanız bu yazımızı dikkatle okumanızı tavsiye ederiz. Aşağıda yer alan listede teknoloji devinin öne çıkan DUOS modellerini bulabilirsiniz.

Samsung DUOS Modelleri, Özellikleri ve Satış Fiyatları

Samsung DUOS cep telefonu modelleri içinde öne çıkan ve kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen modelleri sizler için aşağıda listeledik. Bu ürünler içinde özellikle incelemek istediğiniz modellerin isimlerini tıklayarak detaylı inceleme sayfalarına erişebilirsiniz. Bu listede yer almayan ancak özellikleri ile ilgili detaylı bilgi sahibi olmak istediğiniz Samsung DUOS modelleri var ise bizle iletişim kurarak listeye eklenmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca hemen üst bölümde yer alan görüntülerde Galaxy A7 DUOS çift SIM kart nasıl takılır? sorusuna yanıt bulabileceğiniz bir video da yer almaktadır.

  • Galaxy Grand 2: 4 Çekirdekli, 5.25″ Ekran, 8MP Kamera, 1.5GB RAM, 8GB ROM, 819 TL
  • Galaxy Grand Prime: 4 Çekirdekli, 5.0″ Ekran, 8MP Kamera, 1GB RAM, 8GB ROM, 715 TL
  • Galaxy Grand Neo: 4 Çekirdekli, 5.01″ Ekran, 5MP Kamera, 1GB RAM, 8/16 GB ROM, 685 TL
  • Galaxy Core Prime: 4 Çekirdekli, 4.5″ Ekran, 5MP Kamera, 1GB RAM, 8GB ROM, 550 TL
  • Galaxy E5: 4 Çekirdekli, 5.0″ Ekran, 8MP Kamera, 1.5GB RAM, 16GB ROM, 855 TL
  • Galaxy E7: 4 Çekirdekli, 5.5″ Ekran, 13MP Kamera, 2GB RAM, 16GB ROM, 1.000 TL
  • Galaxy A3: 4 Çekirdekli, 4.5″ Ekran, 8MP Kamera, 1GB RAM, 16GB ROM, 840 TL
  • Galaxy A5: 4 Çekirdekli, 5.0″ Ekran, 13MP Kamera, 2GB RAM, 16GB ROM, 1.000 TL
  • Galaxy A7: 8 Çekirdekli, 5.5″ Ekran, 13MP Kamera, 2GB RAM, 16GB ROM, 1.355 TL

Samsung DUOS Fiyatları

Samsung DUOS çift hatlı telefon modelleri içinde son dönemde en popüler olanları sizler için listeledik. Her bütçeye uygun bu akıllı telefonlar içinden kendiniz için en uygun olanı tercih edebilirsiniz. Samsung DUOS fiyat bilgisi olarak n11.com‘da yer alan en düşük fiyatları baz aldık. Burada yer alan telefonlar aynı zamanda online satış sitelerinde (n11, gittigidiyor, hepsiburada, sahibinden, vb.), elektronik marketlerde (teknosa, vatan, bimeks, media markt, gold, vb.) ve GSM operatörleri (Turkcell, Avea, Vodafone) tarafından da satılmaktadır.

Samsung DUOS telefonlar ile ilgili düşüncelerinizi ve merak ettiğiniz hususları bizlerle paylaşabilirsiniz. Bunun için sayfanın hemen altında yer alan yorum formunu kullanabilirsiniz. Kullanıcı yorumları değerlendirildikten sonra onaylanarak sayfamızda yayınlanmaktadır.

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)

Siz de bir yorum yapabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.