Samsung, Android M Güncellemesi Hangi Telefonlara Gelecek?
Henüz Puan Verilmedi

Samsung, Android M Güncellemesi

Samsung marka akıllı telefonlara Android M güncellemesi gelecek mi? Bu soru Android işletim sisteminin son sürümü olan M, açıklandıktan sonra bir çok akıllı telefon kullanıcısı tarafından dile getirilir oldu. Samsung tarafından yayınlanan bir İnfografiğe göre şirket bu konuda bir çalışma içine girmiş bile. Yayınlanan infografikte yeni işletim sistemi güncellemesi ile mobil cihazlara ne gibi yeni özellikler kazandırılacağı vurgulanıyor. Henüz resmi olarak bir açıklama yapılmamış olsa da hangi model telefonlara Android M güncellemesi geleceği konuşulmaya başlamış. Yeni işletim sisteminin adı ile ilgili dedikodular da halen sürüyor. Daha önceki sürümlerinde J harfi için Jelly Bean, K harfi için KitKat ve L harfi için de Lollipop adı verilirken, M harfi için hangi adın seçileceği henüz netlik kazanmadı. Ancak söylentilere göre yeni güncellemeye Marshmallow adı verilebilir.

Android M Güncellemesi ile Hangi Özellikler Gelecek?

Samsung cihazlara gelecek Android M güncellemesi hangi özellikleri beraberinde getirecek? Bu soruya da yayınlanan infografikle cevap verildi. İnfografiğe göre uygulama izinleri, bellek kullanımı takibi, ilave parmak izi okuyucu desteği, otomatik yedekleme ve güç tüketimi tasarrufu ile ilgili iyileştirmeler yeni güncelleme ile birlikte akıllı telefon kullanıcılarını daha da memnun edecek.

Android M Güncellemesi Hangi Samsung Akıllı Telefon Modellerine Gelecek?

Android M güncellemesi ile ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmamış olsa da, Samsung‘un hangi akıllı telefon modellerine yeni güncellemeyi sunacağı konuşulmaya başladı. İşte güncellemenin geleceği iddia edilen cihazlar;

Bu listeye ilaveten uzun vadede, 2014 yılı sonrası satışa sunulan tüm Samsung marka akıllı telefonlara Android M güncellemesi‘nin geleceğine yönelik haberler de yer almaktadır. Bakalım bu söylentiler doğru çıkacak mı? Konu ile ilgili görüşlerinizi ve merak ettiğiniz hususları bizlerle paylaşabilirsiniz. Bunun için sayfanın alt bölümünde yer alan yorum formunu kullanabilirsiniz. Kullanıcı yorumları değerlendirildikten sonra onaylanarak sayfamızda yayınlanmaktadır.

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)

Siz de bir yorum yapabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.