Samsung Android 6.0 Marshmallow Güncelleme Takvimi
Henüz Puan Verilmedi

Samsung Android 6.0 Marshmallow Güncelleme Takvimi Nihayet Ortaya Çıktı

Samsung‘un akıllı telefonları için Android 6.0 Marshmallow güncellemesinin ne zaman yayınlanacağı kullanıcılar tarafından merakla bekleniyordu. Bu konuda yeni bir gelişme yaşandı ve ortaya çıkan bir belge ile Samsung‘un Android 6.0 Marshmallow güncelleme takvimi belli oldu. timesnews.co.uk adlı web sitesinde paylaşılan bir belgede teknoloji devinin güncelleme takvimi gayri resmi de olsa ortaya çıkmış oldu. İşte çok merak edilen o güncelleme takvimi;

samsung, android 6.0 marshmallow güncelleme takvimi, bilgiversin.com

Samsung’un Android 6.0 Marshmallow Güncelleme Takvimi

Samsung Android 6.0 Marshmallow Güncellemesi Ne Zaman Yapılacak?

Samsung Android 6.0 Marshmallow güncellemesi ile ilgili gayri resmi takvim yukarıda paylaşılmıştır. Bu takvime göre güncelleme süreci iki faza ayrılmış durumda. Listeye dikkatlice baktığımızda Galaxy S serisi ve Note serisinin faz 1 kapsamına alındığı, Galaxy A serisinin ve Galaxy E serisinin ise faz 2 kapsamında olduğu görülmektedir. Bu takvime göre ilk güncelleme Aralık 2015 içerisinde Note 5 ve S6 Edge+’a gelecek. Ocak 2016’da ise S6 ve S6 Edge güncellenecek. Son olarak Note 4 ve Note Edge Şubat 2016’da Android 6.0 Marshmallow güncellemesine kavuşacak. S5, Galaxy Alpha, A8, A7, A5, A3, E7 ve E5’in ne zaman Android 6.0 Marshmallow güncellemesine kavuşacağı bu listede belirtilmemiş. Ancak gelen haberlere göre şu an teknik testler sürüyor. Ve kısa süre içinde bu modeller ile ilgili de güncelleme takvimi ortaya çıkacak.

Samsung‘un Android 6.0 Marshmallow güncellemesi ile ilgili ortaya çıkan bu liste elbette ki resmi bir açıklama değil. Güncelleme takviminin bu listeye göre olup olmayacağını kısa süre içinde hep beraber göreceğiz. Konu ile ilgili görüşlerinizi ve merak ettiğiniz hususları bizlerle paylaşabilirsiniz. Bunun için sayfanın altında yer alan yorum formunu kullanabilirsiniz. Kullanıcı yorumları değerlendirildikten sonra onaylanarak sayfamızda yayınlanmaktadır.

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)

Siz de bir yorum yapabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.