Henüz Puan Verilmedi

Reeder P10 Yorumları

Reeder P10 yorumları hakkında araştırma yapanlardan mısınız? Sizler için Reeder‘ın yeni akıllı telefonu hakkındaki tüm yorumları şeffaf bir şekilde sunmayı amaçlıyoruz. Yeni akıllı telefonla ilgili yazılı yorumlar elbette önemli ancak, kullanıcıların değerlendirmelerini de detaylı olarak bilmek ve duymak daha etkili olacaktır diye düşünüyoruz. Ve bizde P10 ile ilgili yayınlanan kutu açılımı, uzun kullanım testi, oyun performansı ve inceleme videolarını sizlerle paylaşıyoruz. Paylaşmış olduğumuz bu videoları izleyerek ürünüm nasıl bir telefon olduğuna kendiniz karar verebilirsiniz. Sizlerde telefon hakkındaki değerlendirmelerinizi bizlere iletebilirsiniz. Web sayfamızın hemen altında bulunan P10 yorumları formunu kullanarak kullanıcı yorumlarına siz de katkı verebilirsiniz.

Reeder P10 Yorumları Nasıl?

Reeder P10 yorumları hakkında yaptığımız incelemede ürünle ilgili genel anlamda olumlu dönüşler olduğunu görüyoruz. Akıllı telefon dünyasında öne çıkan tecrübeli kullanıcılar telefonun teknik özellikleri ve tasarımı hakkında olumlu yorumlar yapıyor. Telefon metal gövdesi ile oldukça dayanıklı bir görüntü veriyor. Kutu içeriğinde kulaklık seti, USB Type C kablosu/şarj cihazı, silikon kılıf ve cam filmi, öne çıkmaktadır. Telefonun bataryası sökülüp takılamıyor, yani değiştirilebilir bir pili yok. Bu durum aslında tasarım açısından daha dayanıklı bir his uyandırıyor. SIM kart ve hafıza kartını aynı anda kullanırsanız telefon çift SIM kartlı olarak kullanılamıyor. Cihazın kutusundan çıkan silikon kılıf tatmin edici. Bu cihazı satın almanız durumunda kılıf ve cam filmi aramak zorunda kalmazsınız. Ama cam filmi kırılmaz değil. Ancak cihazda Corning Gorilla Glass 3 koruması olduğu için endişe duymaya pek gerek yok bizce. 8 çekirdekli bir işlemcisi bulunan cihaz, 3 GB’lık RAM kapasitesi göz dolduruyor. Cihazın ön kamerası 5 Mega Piksel, arka kamerası ise 13 Mega Piksel çözünürlüğünde. 32 GB’lık dahili depolama kapasitesi olan cihazın harici bellek kapasitesini ikinci SIM kartı kullanmazsanız microSD kart kullanarak 128 GB’a kadar yükseltebilirsiniz. Telefonda LTE Cat.4 desteği ile  1500/50 Mbps hızında 4.5G mobil internet hızlarına çıkabiliyorsunuz.

Reeder P10 yorumları hakkında siz de değerlendirme yapmak ve katkı sağlamak istiyorsanız altta bulunan yorum formunu kullanabilirsiniz. Kullanıcı yorumları değerlendirildikten sonra onaylanacak ve sayfamızda yayınlanacaktır. Akıllı telefonun teknik özelliklerine yakından bakmak, ürünün satış fiyatı hakkında bilgi almak ve inceleme videolarına göz atmak için bu linki tıklayınız. Telefonla ilgili kullanıcıların yorumlarını merak ediyorsanız yukarıda paylaştığımız videolara göz atabilirsiniz.

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)

Siz de bir yorum yapabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.