Henüz Puan Verilmedi

Hulk Adlı Dünyanın En Büyük Pittbull’unun YouTube Videosu İzlenme Rekorları Kırıyor

Hulk adı verilen ve dünyanın en büyük pittbull‘u olarak kabul edilen köpeğin YouTube‘da paylaşılan videosu izlenme rekorları kırıyor. Amerika Birleşik devletlerinde bulunan bir çiftlikte yaşamını sürdüren bu dev köpek tam olarak 79 kg. ağırlığında. Sadece kilosu ile değil boyu ile de oldukça ilgi çeken Hulk, iki ayağı üzerindeyken yetişkin bir insan boyunda oluyor.

Hulk ismini, bir süper kahramandan alan bu dev Pitbull köpek hiç de göründüğü gibi değil. Sahibi tarafından açılan YouTube kanalına yüklenen videolarda oldukça sevimli görüntüler veren bu dev köpek görenleri şaşkına çeviriyor. Yukarıda yer alan videoda evin küçük ferdi ile şarkı bile söyleyen Hulk, Pitbull cinsi köpekler hakkında bilinen tüm korkutucu hikayeleri adeta yalanlıyor.

Hulk adlı Pitbull köpek bilinenin aksine sahibi tarafından verilen komutlara da harfiyen uyuyor. Yukarıda paylaşılan videoda kontrollü bir şekilde teste tabi tutulan köpeğin tüm tahriklere rağmen sahibinin vermiş olduğu komutları dinlediği açıkça görülüyor.

Pitbull Hulk’un Tüm Videoları

Siz de Pitbull Hulk ile ilgili videoların tümünü izlemek isterseniz, DDK9 (Dark Dynasty K9) isimli Pitbull eğitim merkezi tarafından oluşturulmuş olan YouTube kanalı videolarınına göz atabilirsiniz.

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)

Siz de bir yorum yapabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.