Henüz Puan Verilmedi

Photomath ile saniyeler için karmaşık matematik testi çöz:

Microblink isimli mobil yazılım şirketi tarafından geliştirilen yeni mobil uygulama photomath sayesinde karmaşık matematik testi çözmek artık saniyeler içerisinde mümkün olacak. Matematik testinin bulunduğu soru kitapçındaki yada matematik defterinizde bulunan soruyu cep telefonunuza yükleyeceğiniz photomath uygulaması ile çözebileceksiniz. Cep telefonunun kamerası ile okunan soru saniyede çözülerek ekranda sonucunu görebiliyorsunuz. Üstelik sadece sonucu görmekle kalmayıp, bu sonuca ulaşmak için izlenen adımları da photomath size gösteriyor.

matematik testi çöz photomath BilgiVersin.com

Matematik Testi Çözmek İçin Photomath Yeterli

Bu uygulamanın şu anda Windows Phone ve iOS versiyonları hazırlanmış durumda. Yakın zamanda Android versiyonunun da çıkması beklenmektedir. photomath  isimli bu müthiş uygulamayı cep telefonunuza indirmek için aşağıda bulunan download linklerini kullanabilirsiniz.

Google Glass ile photomath beraber çalışırsa?

Henüz bu yönde bir açıklama yok ancak bu uygulamanın Google Glass ile çalışan versiyonunun piyasaya çıkmasının ardından sanırım matematik soruları artık tarihe karışır gibi geliyor. Cep telefonu uygulaması olarak bile oldukça pratik bir kullanım imkanı sunan bu uygulama Google Glass ile çalışması durumunda herkesi bir matematik dehasına çevirmesi mümkün gibi gözüküyor.

Photomath uygulamasını indir:

Photomath iOS (iPhone-iPad) indir. (iTunes)

Photomath Windows Phone indir.

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)