Henüz Puan Verilmedi

Periscope Türkçe Dil Desteği iOS için Geldi

Periscope Türkçe dil desteği sonunda iOS (iPhone, iPad, ve iPod Touch) için geldi. Twitter üzerinden cep telefonunuz ile canlı yayın yapmanızı sağlayan uygulamanın Türkçe sürümünü indirip canlı yayın yapmaya hemen başlayabilirsiniz. Kısa bir süre önce de Android sürümü yayınlanan popüler uygulamanın Türkçe sürümünün ne zaman geleceği merakla bekleniyordu. iOS kullanıcıları için 4 Haziran 2015 tarihinde yayınlanan Version: 1.1 sürümünün dil seçeneklerine bakıldığında dilimizin de eklendiğini görmek mümkün.

Periscope Türkçe Dil Desteği Android için Ne Zaman Gelecek?

Periscope‘un iOS için Türkçe dil desteği sunmasının ardından, Android için ne zaman gelecek? sorusu sorulmaya başlandı. Bilindiği gibi Twitter, ilk olarak bu uygulamayı iOS işletim sistemi için geliştirmişti. Kullanıcılar tarafından kısa süre içinde büyük ilgi gören uygulamanın Android sürümü de geçtiğimiz günlerde Google Play Store’da yayınlandı. Şirketin kısa süre içinde Android işletim sistemi için de Türkçe dil desteğinin sunulması beklenmektedir. Ancak bu yönde henüz resmi bir açıklama yapılmış değil.

Periscope Türkçe dil desteği ile ilgili fikirlerinizi ve merak ettiğiniz hususları bizlerle paylaşabilirsiniz. Sizce Twitter üzerinden canlı yayın yapmanızı sağlayan bu uygulama ülkemizde daha da popüler olacak mı? Konu ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda yer alan yorum formunu kullanarak bize iletebilirsiniz.

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)

Siz de bir yorum yapabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.