Henüz Puan Verilmedi

Periscope, Android Sürümü Google Play Store’da Yayınlandı

Periscope adlı Twitter üzerinden akıllı telefonlarımız ile canlı yayın yapmamızı sağlayan bu güzel uygulamanın Android sürümü Google Play Store’da yayınlandı. Bilindiği gibi iPhone kullanıcıları bir süredir Periscope uygulamasını kullanabiliyordu. Android kullanıcıları ise hasretle uygulamayı kendi mobil cihazlarına yükleyebilmek için bekliyordu. O büyük gün geldi çattı ve bugün (26.05.2015) uygulama Google Play’de yerini aldı. Artık Android kullanıcıları da akıllı telefonları ve tabletlerini kullanarak canlı yayın yapmaya başlayacak. Bu uygulamayı kullanabilmeniz için öncelikle bir twitter hesabınız olması gerektiğini belirtelim. Bu uygulama ile takipçileriniz yapmış olduğunuz canlı yayınları izleyebilir, siz de takip ettiğiniz kişiler içerisinden canlı yayın yapanları izleyebilirsiniz.

Periscope Android Sürümünü İndir ve Canlı Yayına Başla

Periscope Android sürümünü indirmek için aşağıda yer alan linki tıklamanız yeterlidir. Mobil cihazınıza uygulama yüklendikten sonra, Twitter hesabınız ile oturum açmanız gerekmektedir. Bu işlemin ardından sizde Android işletim sistemi ile çalışan mobil cihazlarınız ile takipçilerinize canlı yayın yapmaya başlayabilirsiniz. Uygulamanın nasıl kullanıldığına ilişkin video görüntüleri sayfanın üst bölümünde paylaşılmış olup, bu videoyu izleyerek Periscope Android sürümü ile tanışabilirsiniz.

Periscope Android indir

Periscope Android sürümü ile birlikte Twitter hesabınızı kullanarak canlı yayın yapmak sizce nasıl? Bu konu ile ilgili merak ettiğiniz hususları ve fikirlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Kullanıcı yorumları değerlendirildikten sonra onaylanarak sayfamızda yayınlanmaktadır.

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)

Siz de bir yorum yapabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.