5/5 (1)

Online HD Film izlemek mümkün mü?

Sinemada çok sevdiğiniz bir film var ve arkadaşlarınızla bu filme gitmek istiyorsunuz, ama cepte para yok 🙂 Eğer internette size bu hizmeti verecek siteleri bulabilirseniz HD kalitesinde filmleri izlemeniz oldukça kolay olacaktır. ” online hd film izle ” sloganıyla internet üzerinden HD kalitesinde birçok farklı kategoride (Gerilim, korku, macera, komedi, romantik, gizem, western, aksiyon, polisiye v.b. ) film izlemeniz mümkün. Bu hizmeti veren sitelerin yasal bir hizmet verip vermediğini sorgulamak benim vazifem olmadığı için bu konuya girmek istemiyorum. Bu yazıda olayın teknik boyutunu sizinle paylaşmak istiyorum. Hukuki boyutları beni aşar.

Online film izlemek için ne yapmak lazım?

Tabiki öncelikle bir internet bağlantınız olması gerekiyor. Peki online hd film izle sevdası ile bir film kotadan ne kadar götürür? gibi bir soru hemen aklınıza gelmesi gayet normal 🙂 Çünkü izleyeceğiniz filmin kalitesi ile doğru orantılı olacak şekilde kotanızın sabun gibi eriyip gitmesi mümkün. Bu yüzden internet paketinizin sınırsız olması bu açıdan önem arz etmektedir. Ancak şunu da unutmamak lazım, adil kullanım kotası her an karşınıza çıkabilir.

Her neyse bu yola baş koyduysanız bunları göz önünde bulundurun yeter diyerek kota endişesini geçmek istiyorum. Bundan sonra yapmanız gereken seçkin bir arama motorunda indirmeden film izle, hd film izle, online film izle , full film izle, sinemada film izle gibi kelimelerle arama yaptırıp karşınıza gelen internet sitelerine dalabilirsiniz. Bütün siteler aynı mantıkla çalışır. Filmleri kategorize ederler ve ya tek parça yada part1 part2 diye sıralarlar. Siz adult reklamlara tıklamadan 🙂 bu linklere ulaşıp tıklamanız durumunda bilgisayarınızda yada tabletinizde internet hızınızla doğru orantılı olarak akıcı film izleyebilirsiniz.

İnternetten indirmeden, Akıllı Televizyonda (Smart TV) film izlenir mi?

SeyirTürk nereden indirilir, kurulumu nasıl yapılır, Samsung ve LG Smart TV (akıllı televizyon) SeyirTürk kuruluyor mu?

Evet bu isteklerin hepsi mümkün. Yakın bir süre önce bende bu konuya merak saldım ve incelemeye başladım ve SeyirTürk ile tanıştım. Bu konuda yapılan çalışma oldukça güzel noktalara gelmiş. Size kısaca şöyle özetleyebilirim. Evde bir akıllı TV (smart televizyon) var ve siz online hd film izle mek istediğiniz filmi bilgisayarınızdan bir kablo ile TV’ye aktarmayla uğraşıyorsunuz kesin. İşte SeyirTürk ile bu dert tarihe gömülüyor. Benim Smart televizyonum Samsung marka. Ve SeyirTürk bu marka için bir uygulama geliştirmiş. Evet yanlış duymadınız akıllı televizyonunuzda smart tuşuna bastığınızda karşınıza çıkan onlarca uygulama arasında SeyirTürk uygulamasıda yerini alabilir. Bunu yapmak için özetle şöyle bir yol izmeniz gerekiyor. Evdeki bilgisayara küçük bir web server yüklüyorsunuz. Sonra televizyona yükleyeceğiniz programı internetten download edip bu web servera yerleştiriyorsunuz. Sonrasında TVnizdeki ilgil menülerden bu server’a bağlanıp uygulamayı TV’nize kuruyorsunuz.

online hd film izle

online hd film izle (SeyirTURK)

Uygulama Televizyonunuz yüklendikten sonra kumandanız ile uygulamayı açarak menülerde gezinip onlarca online hd film izle portalından istediğiniz herhangi bir tanesini kullanarak istediğiniz filmi izleyebiliyorsunuz. www.seyirturk.com adresinden programın kurulum aşamalarına ilişkin detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Sayfanın üst kısmında yer alan videoda SeyirTürk kurulumu gerçekleştirilmiş bir akıllı televizyon üzerinde menü geçişleri vb. örnekler sunulmaktadır. Bu video’da görmüş olduğunuz ekran görüntüleri eski versiyona ait olup yeni versiyon ile daha profesyonel bir kategori altyapısı oluşturulmuş ve program daha fonksiyonel hale getirilmiş durumdadır.

 

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)

Bu yazı için 1 yorum var.

  1. murat Cevapla

    vestelin yan ürünü seg marka smart tv için bi uygulama varmı bunlar sadece samsunglar içinmi geçerli acaba

Siz de bir yorum yapabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.