Henüz Puan Verilmedi

NASA’nın MARS Atmosferi Hakkında Yapacağı Açıklama NASA TV tarafından Canlı Yayınlanacak

NASA‘nın MARS gezegeni hakkında yapacağı ikinci önemli açıklama 5 Kasım 2015 Perşembe günü Türkiye saati ile saat 22:00’da yapılacak. NASA‘nın MARS açıklaması NASA TV tarafından canlı yayın ile tüm dünyaya aktarılacak. Canlı yayını izlemek için yukarıda yer alan paylaşımı takip edebilirsiniz. 28 Eylül 2015 tarihinde yapılan açıklamada Ulusal Havacılık ve Uzay Dairesi kızıl gezegen ile ilgili çok önemli bilgileri yine canlı yayın ile tüm dünyaya aktarmıştı (Bu açıklamaya ait görüntüler sayfanın üst bölümünde yer almaktadır). Kızıl gezegende sıvı halde su bulunduğuna dair önemli izler tespit eden Ulusal Havacılık ve Uzay Dairesi, bu durumu önemli bir açıklama olarak paylaşmıştı. Gelen bilgilere göre 5 Kasım’da yapılacak açıklama MARS‘ın atmosferi ile ilgili olacak.

NASA Mars Atmosferi Hakkında Önemli Bir Açıklama Yapacak

NASA TV‘den canlı yayın ile izlenecek olan bu önemli açıklama çok yüksek ihtimalle MARS atmosferi hakkında olacak. Tüm dünyada bilim çevreleri bu önemli açıklamaya dikkat kesildi. Bilindiği gibi MAVEN adlı uzay aracı kızıl gezegenin atmosferine ilişkin önemli veriler topluyor. Bu veriler açıklamanın temelini oluşturabilir. Şimdi herkes 5 Kasım akşamı yapılacak bu önemli açıklamayı bekliyor. Kızıl gezegenin atmosferinin dünyanın atmosferine benzer bir yapıda olduğuna dair veriler paylaşılabilir görüşü yaygın.

NASA‘nın Mars atmosferi ile ilgili önemli açıklama Türkiye saati ile 22:00’da başlayacak ve NASATV‘den canlı yayınlanacak. Sayfamızın üst bölümünde bu yayını izleyebilirsiniz. Konu ile ilgili düşüncelerinizi ve merak ettiğiniz hususları bizlerle paylaşabilirsiniz. Siz değerli ziyaretçilerimizin yapmış olduğu yorumlar, değerlendirildikten sonra onaylanarak sayfamızda yayınlanmaktadır.

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)

Siz de bir yorum yapabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.