NASA Dünya Dışı Yaşam Açıklaması Canlı İzle – 13 Nisan 2017
5/5 (2)

NASA Dünya dışı yaşam açıklaması canlı izlemek için bizi takip edin. Yapılan ön bilgilendirmede açıklamanın dünya dışı okyanus araştırmalarını kapsayacağı belirtiliyor.

NASA Dünya dışı yaşam açıklaması 13 Nisan 2017 tarihinde Türkiye saati ile 21:00’da yapılacak. Açıklamayı NASA TV‘den canlı izlemek için sayfamızda paylaşacağımız görüntüleri kullanabilirsiniz. Amerikan Havacılık ve Uzay Dairesi (NASA) tarafından yapılan ön bilgilendirmede açıklamanın merkezinde Dünya dışı okyanus araştırmaları olacağı belirtiliyor. 13 Nisan 2017’de saat 21:00’da başlayacak olan bu açıklamayı canlı yayın ile izlemek mümkün olacak. Açıklamada Jüpiter‘in uydusu olan EuropaCassini Projesi, okyanus araştırmaları ve Hubble Teleskobu bulguları hakkında bilgiler verilecek.

NASA 13 Nisan 2017’de Dünya Dışı Yaşamın İzleri Hakkında Önemli Bir Açıklama Yapacak

NASA TV canlı yayını ile açıklamayı izlemek isteyen ziyaretçilerimiz saat 21:00’da bilgisayarlarının yada akıllı telefonlarının başında olacak. Hubble Teleskobu ve 13 senedir Satürn yörüngesinde görevine devam eden uzay aracı Cassini, bu açıklamaya temel teşkil edecek bulguları NASA‘ya ulaştırdı. Uzmanlar yapılacak açıklamanın Dünya dışı yaşamın izlerini bulma noktasında varılan son aşamayı ortaya koyacağını belirtiyor. Bakalım bu açıklamaya Jüpiter’in uydusu olan Europa, Cassini Projesi, okyanus araştırmaları yada Hubble Teleskobu bulgularından hangisi damgasını vuracak.

AMP

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)

Siz de bir yorum yapabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.