Henüz Puan Verilmedi

MWC 2015 Nedir? Mobile World Congress Ne Zaman Yapılacak?

MWC 2015Mobile World Congress 2015 02-05 Mart 2015 tarihleri arasında İspanya’nın Barcelona şehrinde yapılacak olan Mobil Dünya Kongresi‘dir. Toplamda 4 gün sürecek olan bu etkinlikte mobil teknoloji dünyasının devleri tarafından geleceği şekillendirecek ürün ve hizmetlerin tanıtımı yapılacaktır. Etkinlik süresince mobil teknoloji endüstrisinin kalbi MWC 2015‘de atacak. Tüm dünya tarafından merakla beklenen bu etkinlik, birçok yeni ürün ve hizmetin detaylarının açıklandığı yer olacak.

MWC 2015’de Hangi Cihazlar Tanıtılacak?

MWC 2015‘de hangi cihazların tanıtılacağı en çok merak edilen konuların başında geliyor. Aslında bu konu ile ilgili mobil teknoloji dünyasında bazı dedikodular mevcut. Özellikle bazı markalar ürünlerini bu etkinlikte tanıtarak kongreye damgasını vurmayı hedefliyor. Kendisini Mobil Dünya Kongresi‘ne saklayan markalar ve olası tanıtımı yapılacak ürün/hizmetler aşağıda listelenmiştir.

Google MWC 2015’de Ne Yapacak?

Google, etkinliğin en fazla merak edilen projelerinden bir tanesi olan Project ARA ile adeta meydan okuyacak. Akıllı telefon dünyasına bambaşka bir bakış açısı getiren bu sıra dışı projede modüller kullanarak cep telefonu oluşturabiliyorsunuz.

HTC MWC 2015’de Ne Yapacak?

HTC, kongreye HTC One M9 ile katılacak. Bizimde incelemesini paylaştığımız HTC‘nin yeni amiral gemisi akıllı telefonun bu etkinlikte tanıtılacağına neredeyse kesin gözüyle bakılıyor. Üst düzey bir performans sergileyecek olan yeni akıllı telefonun oldukça yüksek bir fiyatla satışa sunulması bekleniyor.

Samsung MWC 2015’de Ne Yapacak?

Samsung, herkesin sabırsızlıkla beklediği Galaxy S6 cep telefonu modelini bu etkinlikte tanıtarak adeta şov yapacak. Günlerdir bu beklentiyi sıcak tutmak adına çeşitli bilgileri teknoloji dünyası ile paylaşan Samsung, tüm dikkatleri Galaxy S6‘ya çekmeyi başardı diyebiliriz.

MWC 2015 etkinliğinde yukarıda belirtilen markalar dışında da çeşitli ürün ve hizmet tanıtımları da yer alacak. Ancak kongrenin bu denli ilgi çekmesine neden olan belli başlı aktörlerin Google, HTC ve Samsung olması bekleniyor. Kongrenin başlaması ile birlikte gelecek her türlü haberi MWC 2015 linki üzerinden takip edebilirsiniz. Sizlerde bu etkinlikle ilgili fikirlerinizi ve merak ettiğiniz konuları bizlerle paylaşabilirsiniz. Bunun için aşağıda yer alan formu kullanabilirsiniz.

Mobile World Congress Resmi Web Sayfası

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)

Siz de bir yorum yapabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.