Henüz Puan Verilmedi

MWC 2015 Canlı Yayın’da. Mobile World Congress 2015 Samsung ve HTC Konferanslarını Canlı İzle!

MWC 2015 Canlı Yayın‘da izlemek için BilgiVersin.com‘u kullanabilirsiniz. 1 Mart 2015 Pazar günü yapılacak olan HTC ve Samsung konferanslarını canlı yayında izleyebileceğiniz YouTube videoları sayfamızda paylaşılmıştır. Canlı yayının tam olarak ne zaman başlayacağını video izleme penceresi içinde yer alan geri sayım ile takip edebilirsiniz. MWC 2015‘in diğer tüm konferanslarını canlı yayında izlemek için bizi sosyal medya’dan takip edin haberiniz olsun…

MWC 2015 Samsung Konferansı Canlı Yayın ile İzlemek İçin

Samsung‘un konferansı canlı yayın ile izlemek için yukarıda yer alan video penceresini kullanabilirsiniz. Canlı yayının başlangıç zamanını geri sayımda takip edebilirsiniz. Samsung canlı yayınlanacak bu konferans ile Galaxy S6, Galaxy S6 Edge, Samsung Z1 / Z2 ve Galaxy Tab S2 tanıtımını yapacak. Canlı Yayın sona ermiştir.

MWC 2015 HTC Konferansı Canlı Yayını Sona Erdi

HTC konferansını canlı yayını sona ermiştir. HTC bu konferans ile HTC One M9‘u ve htcVR‘ı tanıttı. Yeni amiral gemisi One M9‘un tüm özelliklerini resmi olarak duyuran HTC One M9 ile ilgili ilk tanıtım videosunu sizlerle paylaşıyoruz.

Lütfen Puan Verin:

Facebook Yorumları

Yorum (Facebook hesabınız yoksa sayfanın sonundaki yorum formunu kullanınız)

Siz de bir yorum yapabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.